فهرست
برگزاری بازی خیرخواهانه توسط تیم ملی بوسنی برای مبارزه با ناتوانی‌های کودکان
برگزاری بازی خیرخواهانه توسط تیم ملی بوسنی برای مبارزه با ناتوانی‌های کودکان

برگزاری بازی خیرخواهانه توسط تیم ملی بوسنی برای مبارزه با ناتوانی‌های کودکان

آی اسپورت- کودکان ماگلاژی، مهمان‌های ویژه ی دیدار دوستانه ی بوسنی و هرزگوین خواهند بود. هزاران دختر و پسر از از سراسر بوسنی ، پس فردا  به ورزشگاه آیسلند در ساراژوو می‌روند تا بازی آژدها را از نزدیک تماشا کنند.

نام این بازی \"همه در یک رده\" نام دارد و 100 دختر و پسر بوسنیایی مقابل تیم بوسنی بازی خواند کرد و بیش از 3 هزار کودک، این بازی را از نزدیک تماشا خواند کرد و برای تیم ملی کشورشان، پیش از سفر به اردوی آماده سازی، آرزوی موفقیت خواهند کرد.

امیر ساهیچ، کاپیتان بوسنی که در کنار ژکو از پایه گذاران این دیدار است گفت: \"تمام قلب و دعاهای ما به هوادارانی است که زندگیشان تحت تاثیر سیل قرار گرفته است. کمک‌های زیادی جمع آوری و ارسال کردیم و به این کار ادامه خواهیم داد.کودکان، خالص ترین هواداران ما هستند و همه ی ما قصد داریم پیش از رفتن به جام جهانی در کنار آنها جشن بگیریم. کمک‌های این بازی به ناتوانی‌های کودکان، مخصوصا آن دسته که حال وخیمی دارند و در حالت اورژانس هستند، خواهد رسید.هدف ما این است که برایشان در این شرایط سخت، آسودگی خاطر به وجود آوریم.

فلورنس بویر، نماینده ی یونیسف در بوسنی نیز گفت: \" امیدوارم  که یونیسف ، ادین ژکو و هم تیمی‌هایش و این بازی، دوباره لبخند را به لب‌های کودکانی که در شرایط سختی هستند بازگرداند. یونیسف به ارسال کمک‌هایش در این شرایط ویژه ادامه خواهد داد و همچنین کمک‌های مردم برای سیل زده ها را جمع آوری خواهد کرد.\"

     
آی اسپورت
2014-05-22 14:00:12
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر