فهرست
دی‌بوئر: یونایتد با فن خال به تیم ترسناکی تبدیل خواهد شد
دی‌بوئر: یونایتد با فن خال به تیم ترسناکی تبدیل خواهد شد

دی‌بوئر: یونایتد با فن خال به تیم ترسناکی تبدیل خواهد شد

آی اسپورت- رونالد دی بوئر،  مهاجم سابق بارسلونا گفت که منچستر با فن خال به تیم ترسناکی تبدیل خواهد شد.

شیاطین سرخ در اولین فصل پس از خداحافظی سر الکس فرگوسن، موفق نشدند جایگاهی بهتر از هفتم کسب کنند و با اخراج دیوید مویس، لوییس فن خال را به عنوان سرمربی فصل بعد خود انتخاب کردند.

دی بوئر، که در آژاکس تحت هدایت فن خال بازی کرده است، می‌گوید که سرمربی هلندی می‌تواند دوران موفقی با یونایتد داشته بشاد.

او گفت: \"بله یونایتد ترسناک خواهد شد، ولی این به این دلیل است که  فن خال مربی صبوری است. او همیشه 100% است. می‌توان این را وقتی در کنار زمین ایستاده دید ولی همچنین ممکن بود روز‌های دوشنبه بسیار خشن باشد، مخصوصا وقتی که می‌باختیم.

اگر به نظرش می‌آمد که شما خوب بازی نکرده‌اید، همان لحظه به سراغ شما می‌آمد. او شخصیت بزرگی است و می‌خواهد همیشه پیروز باشد ولی حتی اگر سر شما داد بزند، به حرف‌هایتان گوش می‌کند.

به بازیکنان فرصت می‌دهد که خودشان را ثابت کنند. اگر در یک بازی بد بازی کنید، او شما را کنار نخواهد گذاشت. به شما اطمینان می‌کند و البته انتظار پاسخ این اعتماد در بازی بعدی را هم دارد. نمی‌خواهد که زمین بخورد.

بازیکنان بسیار خوبی در یونایتد تحت فرمانش خواهند بود. او می‌خواهد آنها را به بالاترین حد ممکن برساند. اگر آنطور که می‌خواهد باشید، او به بهترین دوست شما تبدیل خواهد شد.\"

     
آی اسپورت
2014-05-22 14:11:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر