فهرست
شیپور دیابولیکا جایگزین ووووزلای معروف در جام جهانی برزیل
شیپور دیابولیکا جایگزین ووووزلای معروف در جام جهانی برزیل

شیپور دیابولیکا جایگزین ووووزلای معروف در جام جهانی برزیل

آی اسپورت -  هنوز خاطرات صدای گوشخراش وووزلا در جام جهانی آفریقای جنوبی از اذهان پاک نشده است. شیپوری که حالا جام جهانی آفریقای جنوبی را سوای قهرمانی اسپانیا با آن به یاد می آورند. حال خبر می رسد که یک شیپور بلژیکی به نام دیابولیکا جایگزین وووزلا در جام جهانی برزیل خواهد شد.

به نقل از lggoal.ir چندی پیش بود که  اعلام شد ، ورود وووزلا به برزیل ممنوع است. طراح جوان دیابولیکا اعلام کرده که از سراسر جهان سفارشات زیادی را دریافت داشته است. به هر حال ووووزلا با همه عشق و نفرتی که از خود در دنیا به جای گذاشت برای همیشه در زهن ها ماندگار شد .

حمل دیابولیکا راحت تر از وووزلا است و صدای آن نیز خیلی آزاردهنده نیست و به مانند همتای قدیمی خود ورزشگاه را برای بازیکنان ، هواداران درون ورزشگاه و نیز تماشاچیان تلویزیونی به یک کابوس تبدیل نمی کند.

داوید دوس سانتوس طراح 31 ساله این شیپور تاکید دارد که دیابولیکا به یک خاطره خوش برای فوتبالدوستان تبدیل خواهد شد. با این وجود او و دوستش فابیو لواله 26 ساله حاضر نشدند از رازی که در ساخت این شیپور نهفته است پرده برداری کنند اما اعتراف می کنند که انتظار کسب این موفقیت را نداشته اند. 

     
آی اسپورت
2014-05-22 14:56:40
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر