فهرست
گزارش روز : فردا روز سرنوشت ساز کریم بنزما و رئال مادرید
گزارش روز : فردا روز سرنوشت ساز کریم بنزما و رئال مادرید

گزارش روز : فردا روز سرنوشت ساز کریم بنزما و رئال مادرید

آی اسپورت - تنها دو روز دیگر به بازی فینال لیگ قهرمانان وقت باقیست و هنوز کسی نمی تواند از بازی کردن بنزما در مقابل اتلتیکو با قاطعیت صحبت کند .

با این وجود خود بازیکن بسیار خوشبین است و اعتقاد دارد که با از بین رفتن درد در ناحیه مصدومش و با ادامه روند درمانی تا روز شنبه آماده بازی خواهد شد.

بنزما روز شنبه در بازی مقابل اسپانیول زمانی که قصد داشت یک توپ ساده را به گرت بیل پاس بدهد از ناحیه همسترینگ پای چپ دچار مصدومیت جزئی شد  و از فردای آن روز نتوانسته در تمرینات گروهی رئال شرکت کند.

از آن روز بنزما در حال انجام تمرینات اختصاصی و ویژه است تا بتواند از لحاظ بدنی خود را برای روز شنبه آماده نگه دارد. او بصورت انفردای روزی دو نوبت در والدبباس تمرین می کند .

مسلما او بهتر از هر شخصی از وضعیت بدنی خود آگاه است و اینکه ادعا می کند روز شنبه بازی خواهد کرد شاید پربیراه نباشد. با این وجود امروز از تیم پزشکی رئال خبر رسید که روز جمعه آخرین معاینات و آزمایشات پزشکی روی بنزما انجام خواهد شد و پس از یک نشست فوری پزشکی نتیجه به کارلو آنچلوتی اعلام خواهد شد.

شکی نیست که حضور کریم بنزما در کنار رونالدو و بیل می تواند شب سختی را برای اتلتیکو و مدافعانش رقم بزند و شانس فتح لادسیما برای مادرید را افزایش دهد. از طرفی هنوز وضعیت نهایی رونالدو و گرت بیل نیز مشخص نشده است.

دیروز گرت بیل پس از دو روز غیبت در تمرینات گروهی رئال مادرید شرکت کرد و این در حالی بود که رونالدو بار دیگر بصورت انفرادی به تمرین مشغول بود.

بحران مصدومیت در خط حمله در بدترین مقطع ممکن گریبان رئال و کارلو آنچلوتی را گرفته است. تنها یک بازی دیگر در این فصل برای رئال مادرید باقی مانده و آن هم حساس ترین بازی این فصل خواهد بود.

فینال لیگ قهرمانان که هیچ بازیکنی دوست ندارد آن را از دست بدهد. پیش بینی می شود که رونالدو و گرت بیل به این بازی خواهند رسید اما اینکه بنزما هم بتواند ضلع سوم مثلث بی بی سی را کامل کند هنوز مشخص نیست و باید تا روز جمعه صبر کنیم.

در هر صورت فردا روز سرنوشت سازی برای بنزما و رئال مادرید خواهد بود. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-22 15:19:14
نظر دهید

۱ نظر
cr7
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۲۵
انشاالله بعد په په و ژابی نفر سوم تو باشی.....خدایا خودت کمک کن نرسه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر