فهرست
گزارش روز : زمان بر علیه صخره پرتغالی رئال مادرید ؛ په په در حال نبرد با ناامیدی
گزارش روز : زمان بر علیه صخره پرتغالی رئال مادرید ؛ په په در حال نبرد با ناامیدی

گزارش روز : زمان بر علیه صخره پرتغالی رئال مادرید ؛ په په در حال نبرد با ناامیدی

آی اسپورت - روزها می گذرند و زمان بر علیه په په سپری می شود. تا به امروز همه شواهد حاکی از آنند که رسیدن صخره پرتغالی رئال به بازی فینال مقابل اتلتیکو چیزی شبیه به معجزه است.

په په در حال انجام یک عملیات غیرممکن است. روز دوشنبه بود که او با امیدواری زیاد و پس از گذشت 12 روز به تمرینات رئال بازگشت به خیال اینکه مصدومیت او تمام شده و می تواند در روزهای باقی مانده تا فینال از لحاظ بدنی خودش را به مرز آمادگی برساند اما نتیجه برعکس شد.


په په روز 7 می و در بازی تاسف بار مقابل وایادولید که در واقع به ناامیدی کهکشانی ها در رسیدن به قهرمانی لالیگا منجر شد با پای مصدوم تا انتهای بازی حضور داشت. او در ده دقیقه پایانی بازی در حالی که از ناحیه همسترینگ پای چپ دچار مصدومیت درجه یک شده بود به بازی ادامه داد.


پس از بازی پزشکان عنوان کردند که او به 15 روز مداوا نیاز دارد و در صورتی که همه چیز به خوبی پیش رود او برای بازی فینال مشکلی نخواهد داشت اما همه چیز خوب پیش نرفت و هم اکنون په په در حال یک نبرد سخت با ناامیدی است.

او در ده روز اول در اختیار فیزیوتراپ باشگاه بود و به نظر می رسید که همه چیز در جای درست خود قرار دارد . سه روز پیش با تایید فیزیوتراپ به والدبباس آمد تا تمرینات انفرادی خود را شروع کند.

اما دقایقی پس از شروع تمرین بود که احساس کرد همچنان از ناحیه مصدوم خود مشکل دارد و درد این ناحیه از بین نرفته است.

با ناراحتی به رختکن والدبباس بازگشت با علم به اینکه رویای بازی او در فینال تعبیر نخواهد شد. رویایی که او از سال 2007 که به مادرید آمد با وی بود.هیچ فوتبالیستی دوست ندارد حضور در چنین فینالی را از دست بدهد.

به سال 98 برمیگردیم و روزهای قبل از بازی فینال رئال مادرید مقابل یوونتوس. پردراگ میاتویچ در تمام روزهای قبل از بازی دچار مصدومتی مشابه په په بود.

او پس از یک دوره مداوا به تمرینات بازگشت اما همچنان احساس درد میکرد. او نه به هاینکس مربی وقت رئال و نه به هیچ یک از همبازیان خود چیزی نگفت. در بازی فینال 68 دقیقه با درد و به کمک آمپول بازی کرد و تنها گل بازی را هم به ثمر رساند.

میاتویچ هفتمین قهرمانی رئال را با گل خود در حالی به ارمغان اورد که در تمام مدت مصدوم بود و درد می کشید.

اما برای په په اوضاع کمی پیچیده تر است.او یک مدافع است و یک مدافع برعکس یک مهاجم حق انجام هیچ اشتباهی را ندارد.

بدون هیچ تردیدی این فصل بهترین فصل حضور په په در رئال مادرید بوده و او به خوبی می داند که اگر 100 درصد برای بازی فینال آماده نباشد یک اشتباه احتمالی و یک بازی ضعیف از جانب او می تواند به قیمت از دست رفتن لادسیما برای رئال تمام شود.

په په امروز راهی لیسبون خواهد شد با این امید که حداقل بتواند روی نیمکت تیم حضور داشته باشد . 

منبع : AS

رضا سیف

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-22 16:25:41
نظر دهید

۱ نظر
cr7
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۲۱
یعنی از این خبر بهتر نبود که بدید.خیلی خوشحال شدم......حالا نوبت بنز ورونالدو هست که نرسن.
اولویت بعدی هم بیل دیماریا. واران .میشه اینا هم نباشن خدایا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر