فهرست
بهای گزاف ریسک در دربی؛ کالدرون چه می‌کند؟
بهای گزاف ریسک در دربی؛ کالدرون چه می‌کند؟

بهای گزاف ریسک در دربی؛ کالدرون چه می‌کند؟

آی اسپورت - به نظر می‌رسد آزمون و خطای گابریل کالدرون درباره سیستم و ترکیب پرسپولیس همچنان ادامه داشته باشد اما ماجرا وقتی پیچیده می‌شود که بدانیم تیم او در هفته چهارم باید مقابل حریف سنتی به میدان برود و در این بازی هر گونه ریسکی در صورت نتیجه ندادن، بهای گزافی خواهد داشت. کالدرون همان گونه که قبل از بازی با صنعت نفت گفت توقع بیشتری از تیم خود دارد و این پرسپولیس هنوز شبیه تیم مد نظر او بازی نمی‌کند. مطمئنا نظر کالدرون بعد از دیدار با نفت آبادان هم تغییری نکرد و با اینکه او ظاهراً از شرایط تیمش تمجید کرده اما بعید است به لحاظ کلی از روند تیمش در این مسابقه رضایت داشته باشد و قطعاً این نمایش نیز فرسنگ‌ها با نمایش مد نظر او فاصله دارد.

در این شرایط می‌توان انتظار داشت که کالدرون در دیدار با دربی دوباره تغییراتی در ترکیب و حتی سیستم بازی تیمش داشته باشد اما سؤال اینجاست که آیا عدم ثبات ترکیب و سیستم در دربی به پرسپولیس لطمه نخواهد زد؟ پرسپولیس هر وقت در بازی‌های بزرگ موفق بوده نان ثبات خود را خورده است اما تیم کالدرون هنوز تا ثبات و ارائه یک بازی کم نوسان فاصله دارد.

تیم او در دیدار با نفت در هر نیمه شروع بسیار خوبی داشت اما ریتم خوب تیم بعد از 5 دقیقه می‌افتاد. در عین حال پرسپولیس طی 20 دقیقه پایانی آن مسابقه نیز نمایش نسبتا قابل قبولی رخ داد که تا حدودی ناشی از بازی ریسکی‌تر حریفش می‌شد اما این مقدار خوب بودن و تعداد موقعیت‌هایی که سرخ‌ها در این مسابقه ساختند نمی‌تواند بیانگر کیفیتی باشد که در دربی تیم کالدرون را از پیش برنده بدانیم مگر اینکه پرسپولیس عصر یکشنبه تیم دیگری باشد.

۴    
آی اسپورت
2019-09-20 21:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر