فهرست
گزارش روز: 5 استعداد حیرت انگیز لالیگا
گزارش روز: 5 استعداد حیرت انگیز لالیگا

گزارش روز: 5 استعداد حیرت انگیز لالیگا

آی اسپورت – در حالیکه رئال با رکورد شکنی های مداوم به صدر تکیه زده و بارسلونا در تعقیبش است،  گروهی از بازیکنان جوان و با استعداد هم هستند که در اسپانیا سوژه تیتر ها می شوند. لالیگا همیشه محلی برای درخشش بهترین جوان ها بوده، از درخشش ناگهانی راموس در سویا، گلزنی های مسی 17 ساله برای بارسلونا تا درخشش داوید ویای جوان در خیخون.  در این مطلب می خواهیم به 5 استعداد برتر و حیرت انگیزی که در حال حاضر در لالیگا بازی می کنند را به شما معرفی کنیم.

انزو زیدان، رئال مادرید

اسمش آشناست نه؟ بله، انزو پسر سرمربی فعلی رئال است. او دبیوتش را در یک بازی حذفی در نوامبر انجام داد، و تنها پس از 18 دقیقه با اولین شوتش برای رئال گل زد. او در حال حاضر 21 سالش است، اما اگر حتی نصف استعداد های پدرش را داشته باشد، می تواند تا مدت ها در تیم اصلی بازی کند. ماترین اودگارد 17 ساله نام دیگریست که شاید هواداران رئال به زودی با آن بیشتر آشنا شوند.

لوکاس هرناندز، اتلتیکو مادرید

سیمئونه لوکاس 20 ساله را خیلی قبول دارد، بازیکن فرانسوی که هم در دفاع وسط و هم در دفاع چپ می تواند بازی کند. لوکاس فعلا در حال یادگیری از بازیکنان بزرگی مانند فیلیپه لوییز و گودین است، اما هر زمان هم به میدان می آید، هرگز کسی را ناامید نمی کند. او در فینال لیگ قهرمانان هم بازی کرد و احتمالا تا چند سال آینده یکی از بهترین مدافعان این سیاره خواهد شد. اتلتیکو در حال ساختِ یک بازیکن فوق العاده تاپ و بزرگ است.

دنیس سوارز، بارسلونا

هافبک اسپانیایی تنها 22 سال سن دارد، اما تا همین الان در اروپا حسابی چرخیده و در سیتی، ویارئال و سویا حضور داشته. او حالا در بارسلونا بالاخره جایگاه خودش را پیدا کرده و در مسیر جانشینی ژاوی قرار دارد. این روز ها به او زیاد بازی می رسد و حتی در لیگ قهرمانان هم بازی کرده. یکی از نقاط قوتش تغییر سریع از فاز دفاع به حمله است.  با پوشیدن شماره 6 ژاوی، به نظر همه از او انتظارات بزرگی دارند و بارسلونا می خواهد با کمک او دوباره به رئال برسد.

مایکل اویارزابال، رئال سوسیداد

وینگر 19 ساله این فصل کمی خاموش تر بوده، اما فصل گذشته توجه همه را جلب کرد. او نمایش های جالب توجهی داشت و گل های بزرگی برای تیمش زد، مخصوصا گل پیروزی بخش تیمش برابر بارسلونا که باعث شد در تابستان شایعات داغ زیادی در مورد ترانسفرش مطرح شود. بیلبائو جدی ترین خواهانِ او بود. با خوش شانسی تیم سن سباستین، او فعلا در تیمش ماند و حالا استعداد بالایش و قدرت دریبل زنی اش می تواند به سوسیداد برای کسب سهمیه اروپایی کمک شایانی کند.

دیگو خوتا، اتلتیکو مادرید

اوکی، شاید خوتا الان در لالیگا نباشد. اما اتلتیکو مادرید او را در تابستان خرید و به طور قرضی به پورتو فرستاد تا بتواند بیشتر بازی کند.  هافبک تهاجمی 20 ساله یکی از بازیکنان کلیدی پورتوست، گل های زیادی می زند و حتی در اروپا هم درخشش محسوسی داشته. اتلتیکو شاید یک الماس را خریده باشد و می توانید انتظار داشته باشید فصل بعد درخشش او را در اسپانیا ببینید.

 

۱    
آی اسپورت
2016-12-27 20:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر