فهرست
بوقچی‌ها تصمیم‌گیرنده شدند
بوقچی‌ها تصمیم‌گیرنده شدند

بوقچی‌ها تصمیم‌گیرنده شدند

آی‌اسپورت- حمید درخشان درباره اتفاقاتی که این روزها روی سکوی ورزشگاه‌ها رخ می‌دهد و هواداران تیم‌های مختلف به جان یک‌دیگر می‌افتند، گفت:

عوامل زیادی دخیل هستند

خیلی علاقه ندارم که بخواهم در این مسائل ریز شوم. اما کسانی که با استادیوم می‌آیند نباید جو ورزشگاه‌ها را به هم بزنند و به سوی یک‌دیگر صندلی پرتاب کنند. روزگاری مدعی بودیم که بهترین تماشاگران دنیا را داریم اما دیگر نمی‌توانیم این ادعا را بکنیم. چرا که شاهد هستیم در استادیوم‌های ما دیگر امنیت وجود ندارد و در حالی که تلاش‌هایی صورت می‌گرفت تا خانواده‌ها به استادیوم‌ها بیایند اما دیگر هیچ پدری جرأت نمی‌کند که اجازه بدهد فرزندش راهی استادیوم شود. به نظر من مسئولان فدراسیون فوتبال و تصمیم‌گیرندگان باید تمهیداتی بیاندیشند تا دیگر شاهد رخ دادن چنین اتفاقاتی نباشیم. البته عوامل زیادی در این باره دخیل هستند اما متأسفانه شاهد هستیم که هرچه روبه جلو می‌رویم امنیت ورزشگاه‌ها کمتر می‌شود. هواداران باید بدانند که اگر این روند را ادامه دهند شاید حتی فوتبال تعطیل شود.

با بازیکنان موافقم؛ پیگیر حرف‌های ماهینی باشید

من موافق اظهارات بازیکنان هستم چرا که این افراد از برخی‌ها خط می‌گیرند و خیلی شرایط را بد کرده‌اند. زمانی که ما فوتبال بازی می‌کردیم کسی شعار نمی‌داد اما متأسفانه این روزها این افراد اگر از کسی خوش‌شان نیاید علیه او شعار می‌دهند و این کار غلطی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس باید هرچه زودتر آن را حل کنند. حسین ماهینی چیزهایی گفت؛ دقیقا همین‌طور است و من با این حرف‌ها موافقم. به نظر من مسئولان باشگاه پرسپولیس باید پیگیری حرف‌های ماهینی باشند چرا که این اتفاقات شاید سر هر بازیکنی بیاید. این بوقچی‌ها اگر کسی خوش‌شان نیاید علیه آنها شعار می‌دهند و تسویه حساب شخصی می‌کنند. زمان ما از این داستان‌ها نبود. هواداران می‌آمدند فوتبال را می‌دیدند و بعد از آن لذت می‌بردند. این داستان لیدر نمی‌دانم از کجا آمده و نماد چیست نمی‌دانم اما آنها یاد گرفته‌اند که در همه چیز دخالت کنند. زمانی که ما فوتبال بازی می‌کردیم یک ممدبوقی به استادیوم می‌آمد و بعد از اینکه در طی بازی بوق می‌زد به خانه‌اش می‌رفت اما این روزها شاهد هستیم که این افراد متأسفانه تصمیم‌گیرنده شده‌اند.

 

خبر ورزشی

۶    
آی اسپورت
2018-08-16 00:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر