فهرست

تازه ترین خرید پرحرف و حدیث قلعه نویی/ بختیار، مهمان جدید یک لیست پرحاشیه

آی اسپورت - «به قلعه نویی قول دادم به استقلال بروم». این جمله کاپیتان تیم فولادخوزستان نشان از امضای قرارداد قریب الوقوع او با تیم امیر قلعه نویی دارد.  پس از تجربه ناموفق حضور جمشیدیان به عنوان بازیساز در تیم استقلال، حالا پست 10 تیم آبی به ستاره خوزستانی ها سپرده خواهد شد. نزدیک شدن بختیار به استقلال، حاشیه های خاص خودش را به دنبال داشته است. عده ای این انتقال را به ماجرای اخراج دور از انتظار او در دیدار نیم فصل دوم فصل گذشته با استقلال پیوند می زنند و آن را در ادامه خریدهای جنجالی قلعه نویی می دانند. خریدهایی که همواره در پوششی از جنس اتهامات اثبات نشده قرار داشته اند.

رامین محرم نژاد: اولین قهرمانی امیر در پایان پروژه 3 ساله اولین مقطع حضورش در تیم آبی پایتخت به عنوان مربی، تا حدود زیادی مرهون 3 امتیاز حساس و دشوار این تیم در برابر شموشک نوشهر بود. اشتباه فاحش محرم نژاد پایه گذار پیروزی آبی ها در این دیدار شد. در ابتدای فصل بعد، این بازیکن با استقلال قرارداد امضا بست و البته فرصت بازی در این تیم را به دست نیاورد.

توره: دریافت سومین کارت زرد و از دست دادن داربی تهران به ساده ترین شکل ممکن، حرف و حدیث ها درباره توره و به ویژه مدیربرنامه هایش را به اوج رساند. ابراهیم که پیش تر متخصص گل زدن به استقلال بود، فصل بعد به بهترین بازیکن سپاهان قلعه نویی تبدیل شد.

 مهدی کریمیان: مهدی که اصلی ترین ستاره برق شیراز در لیگ هشتم بود، به علت 3 اخطاره شدن دیدار با تیم امیر را از دست داد. او پس از سقوط با برق، یکی از اولین خریدهای امیر قلعه نویی برای سپاهان شد. خرید یک هافبک فوق العاده بااستعداد از یک تیم سقوط کننده اما نمی توانست بهانه چندانی به مخالفان قلعه نویی برای تاختن به او بدهد.

ابراهیم تقی پور: ماجرای تقی پور از زمانی داغ شد که محمد مایلی کهن نام وی را به عنوان بازیکن هماهنگ کننده با قلعه نویی در رسانه ها بر زبان اورد. تقی پور، در زمان حضور در داماش در دیدار برگشت فینال جام حذفی برابر استقلال بسیار ضعیف کار کرد و به ویژه روی گل آرش برهانی به شدت مقصر بود. این مدافع که سابقه حضور در تیم ملی را نیز دارد، فصل بعد از آن ماجرا را در استقلال به پایان برد.

بائو: محرومیت میثم بائو از دیدار مقابل تراکتورسازی که هدایت آن بر عهده قلعه نویی بود، سرمربی شهرداری تبریز را به شدت عصبانی کرد. اصغر مدیرروستا علنا بازیکن تیمش را در مظان اتهام مذاکره با تراکتوری ها برای محرومیت قرار داد. ماجرا از زمانی جدی تر شد که میثم در پایان فصل با تیم قلعه نویی قرارداد امضا کرد.  

عیسی اندوی: در هفته آخر لیگ هشتم که به شکلی دراماتیک با قهرمانی آبی های تهران همراه شد، ذوب آهنی ها این شایعه را شنیده بودند که یکی از بازیکنان این تیم صحبت هایی را با باشگاه استقلال انجام داده و در دیدار با فولاد کم کاری خواهد کرد. ابتدا انگشت اتهام به سمت یکی از هافبک های این تیم رفت و او به این دلیل از ترکیب آن مسابقه کنار گذاشته شد. بدترین بازیکن ذوب در آن مسابقه اما عیسی اندوی بود. قانون منع جذب گلر خارجی اما از ادامه حضور این گلر در فوتبال ایران جلوگیری کرد.

محمدمهدی نظری: نمایش بسیار ضعیف مهاجم فجر در برابر استقلال و شلوغ کاری یکی از روزنامه ها در این ارتباط، صحبت هایی در مورد رابطه او با سرمربی آبی های تهران به وجود آورد. نظری البته در زمان حضورش در استقلال نشان داد کلا میانه ای با پدیده گلزنی ندارد. نظری در لیگ سیزدهم یک گل به ثمر رساند و به اندازه ای به خاطرش اشک ریخت که انگار گل فینال جام جهانی را زده بود!

احمد جمشیدیان: او از مدت ها قبل در رادار قلعه نویی بود و به همین جهت وقتی در لباس سپاهان آن پنالتی افتضاح را روانه دروازه رحمتی کرد، به شایعه ها در مورد خود دامن زد. جمشیدیان پس از آن مسابقه عملا از سپاهان کنار گذاشته شد و با استقلال قلعه نویی قرارداد امضا کرد.

 

 

 

     
آی اسپورت
2014-05-23 03:41:28
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر