فهرست
سیمئونه: رئال با هر سیستمی بازی کند، حریف خطرناکی است
سیمئونه: رئال با هر سیستمی بازی کند، حریف خطرناکی است

سیمئونه: رئال با هر سیستمی بازی کند، حریف خطرناکی است

آی اسپورت- دیه گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، معتقد است رئال مادرید، فارغ از سیستمی که با آن بازی می کند، همیشه حریف خطرناکی است.

اتلتیکو شنبه شب در فینال لیگ قهرمانان در لیسبون مقابل رقیب همشهری قرار بگیرد و سرمربی آرژانتینی به شاگردانش هشدار داد که باید کاملا مراقب باشند تا نقاط ضعف بازی شان بروز پیدا نکند.
سیمئونه به سایت فیفا گفت:\" رئال تیم خطرناکی است؛ فارغ از اینکه با چه سیستمی بازی کند زیرا آنها تیمی پر از بازیکنان بزرگ هستند.
آنها با سه هافبک و سه مهاجم بازی می کنند و به تازگی با سیستم 4-4-2 نتایج خوبی کسب کردند. با بازیکنانی که آنها دارند، با هر سیستمی بازی کنند، خطرناک هستند. رئال در همه پست ها بازیکنان بزرگی دارد.\"
اتلتیکو در رقابت های این فصل لالیگا نیز به قهرمانی رسید و اکنون برای رسیدن به دومین جام تلاش می کند؛ دستاوردی که سیمئونه آن را حاصل تلاش های این تیم در چند سال اخیر می داند:\" این ثمره تلاشی است که ما در سه سال اخیر انجام دادیم. ما یک سال و نیم قبل در لیگ اروپا خوب کار کردیم. ما هنوز هم تواضع مان را حفظ کردیم و به اندازه تیم متحدی هستیم. از دروازه بان تا مهاجمان، همه می دانند که ما باید چطور بازی کنیم تا به موفقیت برسیم؛ باید قدرت مان را نشان بدهیم و ضعف های مان را بپوشانیم. تردید نیست که ما هم ضعف هایی داریم اما نباید آن را نشان بدهیم.\"
سیمئونه در مورد رقابت رئال و اتلتیکو، گفت:\" این یک رقابت تاریخی است.این فوق العاده است؛ که یک شهر دو تیم فوق العاده مانند رئال و اتلتیکو دارد. مهم نیست طرفدار چه تیمی باشید. این یک رقابت تماشایی است.\"

     
آی اسپورت
2014-05-22 17:55:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر