فهرست
فجر مشتری سربازهای تراکتور؛ اعزام به لیگ یک
فجر مشتری سربازهای تراکتور؛ اعزام به لیگ یک

فجر مشتری سربازهای تراکتور؛ اعزام به لیگ یک

آی اسپورت – با تغییر و تحولاتی که در باشگاه تراکتورسازی تبریز صورت گرفت، حالا دیگر این تیم یک تیم نظامی نیست و بازیکنان سرباز نمی‌توانند با بازی در این تیم، دوران خدمت سربازی خود را سپری کنند و باید به یک تیم نظامی دیگر منتقل شوند. اما مشکل این جاست که امسال در لیگ برتر تیم نظامی دیگری وجود ندارد و بازیکنان سرباز شانسی برای ادامه حضور در لیگ برتر ندارند. از شیراز اما خبر رسیده که باشگاه فجر خواهان به خدمت گرفتن سربازهای تراکتورسازی شده است. حتی نامه‌نگاری‌هایی هم در این رابطه انجام شده و احسان پهلوان، مهدی مهدی‌پور، دانیال اسماعیلی‌فر، رضا شربتی و قائم اسلامی‌خواه در آستانه انتقال به تیم لیگ یکی فجرسپاسی هستند. البته فجر تنها تیم نظامی لیگ یک نیست و ملوان هم می‌تواند این سربازان را جذب کند که فعلا هیچ اقدامی در این باره انجام نداده است.  

 

۱ ۵  
آی اسپورت
2018-06-10 15:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
امید از تفت
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۴۲
قاعدتاً باید تا پایان سربازیشون در تراکتور بمونند یا مجوز ادامه سربازیشون توی تیم قبلی خودشون صادر بشه
۸
محمد
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۵۳
شکر خورده ایشاالله از سال بعد . صبق توافقی که آقای الیاسی در حین بحث خصوصی سازی کردن این دوستان سربازیشون رو میگذرونن ولی دیگه تراکتور یار سرباز جدید نمیتونه برداره . علت موندن اونها هم امثلا کمبود بازیکن تیم در صورت انتقال این بازیکنان به تیم دیگه هست
۸
علی تراکتوری
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۵۶
طبق گفته سرپرست تراکتور مجوز بازی سربازها گرفته میشه و این پنج نفر تا مدت اتمام سربازی توی تراکتور میمونن
۹
وحید
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۵۵
سهمیه نقل و انتقال تراکتور برا این بازیکنا بوده و در صورت جدایی باید سهمیه تراکتور برگرده
۲
قارتال
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۵۳
دقیقا نظر منم همینه ،چهار سهمیه ی لیگ برتری اضافه کنید به سهمیه هایی که تیم میتونه استفاده کنه بازیکنان سرباز پیشکشتون ،غیر احسان پهلوان هیچ کدومش برای تیم کارایی نداشتند.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر