فهرست
اینفوگرافیک‌های روز: از زلاتان و مسی تا پایت
اینفوگرافیک‌های روز: از زلاتان و مسی تا پایت

اینفوگرافیک‌های روز: از زلاتان و مسی تا پایت

زلاتان ابراهیموویچ: زلاتان در شش دیدار اخیرش برای منچستر، هفت گل زد و دو پاس گل داد. ابراهیموویچ در بازی با وست‌بروم و سوانسی بهترین عملکرد را داشت که دو گل زد و یک پاس گل داد. ضمن این که در این شش دیدار اخیر، فقط مقابل تاتنهام در زدن گل ناکام بود.

زلاتان
زلاتان

لیونل مسی: دوازده گل در لالیگا و ده گل هم در چمپیونزلیگ. سه پاس گل در لالیگا و دو پاس گل در چمپیونزلیگ. مسی در این فصل به طور میانگین در هر بازی بیشتر از چهار شوت زده، بیش‌تر از سه دریبل موفق داشته و نزدیک دو پاس کلیدی داده است.

مسی
مسی

بیشترین پاس کلیدی: در بین لیگ‌های معتبر اروپایی، دیمیتری پایت بیشترین پاس کلیدی را داده است. این هافبک فرانسوی در هر مسابقه بیشتر از چهار پاس کلیدی داده است. بعد از او دی‌بروین از منچسترسیتی و نیمار بازیکن بارسلونا با 3.2 پاس‌کلیدی در هر بازی، در رتبه‌های بعدی قرار دارند. نیمار و گروب هم فقط یک‌دهم پاس کلیدی کمتر از این دو بازیکن داده‌اند.

پاس کلیدی
پاس کلیدی

عملکرد کونته در چلسی: به طور میانگین از هر بازی 2.5 امتیاز گرفتند، 2.1 گل زدند، 54% درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتند، بیش از 15 شوت در جریان مسابقه زدند، نزدیک به 14 دریبل موفق داشتند و نزدیک 19 توپ‌گیری در هر مسابقه. هازارد، کاستا و آلونسو هم به ترتیب سه بازیکن برتر این فصل تیم بودند.

چلسی
چلسی

جدول گلزنان لیگ جزیره: دیه گو کاستا با 13 گل در صدر جدول حضور دارد. سانچز، زلاتان و آگوئرو به ترتیب با 12،11 و ده گل در جایگاه‌های بعدی حضور دارند. جدول زیر را مرور کنید.

ده بازیکن برتر
ده بازیکن برتر

 تکنیکی‌ترین بازیکنان لیگ: زاها در 1374 دقیقه‌ای که به میدان رفت، 71 دریبل موفق داشت و 51 دریبل ناموفق. جدول زیر را مرور کنید. 

دریبل
دریبل

۴    
آی اسپورت
2016-12-26 18:10:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر