فهرست
آینده ی تونی کروس در هاله ای از ابهام
آینده ی تونی کروس در هاله ای از ابهام

آینده ی تونی کروس در هاله ای از ابهام

آی اسپورت - به نظر می رسد روند انتقال تونی کروس به منچستر یونایتد وارد فاز جدیدی شده است. پیش از این انتظار می رفت کروس که تا پایان سال 2015 با بایرن قرارداد دارد، تا پایان تابستان به جمع شیاطین سرخ بپیوندد.

Daily mail اخیرا نوشته است که سران بایرن 25 میلیون یورو برای فروش کروس قیمت گذاری کرده اند.

کارل هاینز رومنیگه درباره ی فروش کروس می گوید:\"فکر می کنم او به زودی تیم را ترک کند. چرا که اگر نتوانید بایک بازیکن ظرف شش ماه به توافق برسید، هرگز نمی توانید او را در تیم نگه دارید.\"

بر خلاف بالاک که به صورت ناگهانی بایرن را ترک کرد، موضوع فروش کروس به منچستر یونایتد کاملا آشکار و با آگاهی کامل هواداران انجام می شود.

کارل هوپفنر رییس جدید باشگاه بایرن مونیخ در اینباره می گوید : \"کروس تا سال 2015 با باشگاه قرارداد دارد. در چنین شرایطی بازیکن حق دارد از ما هر درخواستی را داشته باشد. \"

در صورتی که تا پایان فصل بایرن نتواند کروس را به تیم دیگری بفروشد، او می تواند با قراردادی آزاد به هر تیمی که دلش می خواهد برود.

از طرفی ولکر استروث مدیر برنامه های کروس تاکید کرد که این بازیکن هنوز هیچ پیشنهادی از سوی منچستر یونایتد دریافت نکرده و تا پایان فصل در بایرن می ماند. او به Bild گفت:\"تا کنون هیچ پیشنهاد رسمی به ما داده نشده است. البته نیازی هم به چنین چیزی نداریم چرا که تونی تا پایان فصل 2015 برای بایرن بازی خواهد کرد.\"

این اظهارات شرایط فصل آینده ی این بازیکن را بیش از پیش در هاله ای از ابهام فروبرد. باید منتظر بمانیم و ببینیم سرنوشت کروس در هفته های آینده چه خواهد بود.

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-22 19:02:24
نظر دهید

۱ نظر
,
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۳۴
اره بیشنهاد نداشته 3ساله به منجستربست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر