فهرست
در نظر سنجی مارکا : کریس رونالدو MVP لالیگا و باکا بهترین خرید فصل نام گرفتند
در نظر سنجی مارکا : کریس رونالدو MVP لالیگا و باکا بهترین خرید فصل نام گرفتند

در نظر سنجی مارکا : کریس رونالدو MVP لالیگا و باکا بهترین خرید فصل نام گرفتند

آی اسپورت - در پایان مسابقات این فصل لالیگا ، وبسایت پرتیراژترین روزنامه ورزشی اسپانیا و اروپا از خوانندگان خود خواست تا در یک نظر سنجی شرکت کنند.

در این نظرسنجی از فوتبالدوستان خواسته شده بود تا بهترین بازیکن فصل ، بهترین و بدترین خرید فصل ، بهترین بازیکن جوان لالیگا و بهترین مربی و داور لالیگا را انتخاب کنند.

بر اساس نتیجه بدست آمده ، رونالدو به عنوان MVP یا بهترین بازیکن فصل انتخاب شد. پس از او کورتوا و دیگو کاستا قرار گرفتند.

بهترین خرید فصل نیز بازیکن کلمبیایی تیم سویا یعنی \" کارلوس باکا \" انتخاب شد. پس از او گرت بیل و میکل ریکو در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در نقطه مقابل نیز بدترین خرید فصل به اشتاینهوفر بازیکن تیم بتیس تعلق گرفت . پس از او گوئیلاوگی از اتلتیکو و ولینگتون از سلتا انتخاب شدند.

به اعتقاد خوانندگان مارکا بهترین بازیکن جوان فصل نیز در کمال تعجب خسه نبود بلکه این عنوان را کوکه از اتلتیکو از آن خود کرد. خسه و رافینیا از سلتا در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

بهترین مربی فصل نیز مطابق انتظار چولو سیمئونه انتخاب شد. پس از او والورده اتلتیک بیلبائو و آنچلوتی با فاصله ای بسیار زیاد قرار گرفتند.

عنوان بهترین داور لالیگا هم به اوندیانو ماینکو  تعلق گرفت.

  ۵  
آی اسپورت
2014-05-22 23:09:09
نظر دهید

۵ نظر
REAL 10
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۱۹
فکر کنم همه دلیل انتخاب ماینکو رو بدونن!
ریالی
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۲۲
ماینکو!!!.خسه بنده خدا مصدوم شد بااین وضع حق کوکه بوده
محسن
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۳۱
اوندیانو ماینکو تلاششوکرد!!!
لئو آندرس
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۴۰
شما یه ریالی ها یه وقت از رو نرین ها! بله وقتی فدراسیون در پایتخت و در جوار کاخ پادشاهی باشه بایدم ماینکو انتخاب بشه. لعنت بهت کخ نذاشتی با اختلاف بیشتر یه ریالیا رو دبل کنیم! مخصوصا بازی رفت...
پویا لوس بلانکوس
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۰۳:۲۴
ماینکو بهترین انتخاب شد چون ضد رءال کار کرد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر