فهرست
کاپیتان خسرو؛ شروع تلخ ۳۵سالگی
کاپیتان خسرو؛ شروع تلخ ۳۵سالگی

کاپیتان خسرو؛ شروع تلخ ۳۵سالگی

آی‌اسپورت- خسرو حیدری که به تازگی وارد 35 سالگی شده برای اولین بار در لیگ هفدهم با بازوبند کاپیتانی استقلال وارد زمین شد و با توجه به گلزنی در بازی با گل گهر، خوشبین بود که این بار در جم هم ناجی منصوریان شود و شروع 35 سالگی را با اولین برد خارج از خانه استقلال در فصل جدید جشن بگیرد. اما استقلال منصوریان گویا قرار نیست برای خروج از بحران قدمی بردارد. خسرو هم که مثل بازی‌های قبل از ارکان اصلی حملات استقلال بود نتوانست ارسال‌های درست و قابل توجه‌ای  داشته باشد و برابر مدافعان پارس جم یک ناکام بود. خسرو امید اصلی منصوریان برای گشایش بن‌بست تاکتیکی استقلال در خط حمله بود اما سانترهای حیدری حتی در روز کاپیتانی هم چنگی به دل نمی‌زد. او حالا در شروع 35 سالگی با اتفاقی تلخ روبه‌رو شده. تلخی‌ای که گویا قصد گذر ندارد و انگار بی‌پایان است.

۵ ۳  
آی اسپورت
2017-09-15 22:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
سوشاتاجی
جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۱۴
یکی میسه فرهاد مجیدی که وقتی خدافظی کرد اشک ریختیم و از دستش ناراحت شدیم که چرا رفت یکی هم میشه منصوریان ک داریم سکته میکنیم از دستش ونمیره یا همین خسرو و دوستان که توی سی وچهارسالگی قراردادسه ساله بالای ی میلیارد میبندن وتوزمین راه میرن .منصوریان تیمی بسته که حتی اگه بره مربی بعدی هرکی باشه خیلی هنربکنه تیم رو ب رتبه هفت وهشت برسونه واسه حرفم دلیل دارم دلیلش ضعف شدید در پست دفاع و فوروارد و وینگر و تراکم بازیکن درخط هافبک بعلاوه پیربودن اکثر بازیکنای اسمی .ولی اگ بره و ی مربی خوب خارجی بیاد رو کسب سهمیه وحذفی و ساختن تیم برای فصل بعد تمرکز بکنه
خسرو بي غيرت
جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۲۷
يه سري پير پاتال جمع شدن خير سرشون تيم تشكيل دادن، جباري، حيدري، شهباز زاده، رحمتي، منصوريان، منتظري، غفوري، انصاري، ابراهيمي و ... بي غيرت ترين افراد تاريخن كه به خاطر جيبشون مثل زالو ازين باشگاه آويزون شدند
۶
amir agha
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۰۴
خيلی مشخصه اشکالات استقلال

پادووانی 33 سال
جبّاری 34 سال
حيدری 35 سال
رحمتی 34 سال
پژمان منتظری 34 سال
سرور جپارف 34 سال

و جالبتر از همه اينکه،نصف بيشتر اين بازيکن ها ادّعا ی فيکس بودن هم دارند،و وقتی تو ترکيب نباشند قهر و ادا اطوار هم دارند.

حالا برگرديم به پارسال پس از شکست از العين که منصوريان گفته بود به چندتا بازيکن بين المللی احتياج داريم تا تجربه ی تيم رو بالا ببرن.
جباری وارد تيم شد
پژمان وارد تيم شد
جپارف وارد تيم شد
پادوانی 31 ساله در عين ناباوری در تيم موندگار شد

تازه به تمام اينها مدافع کنار گذاشته ارمنستانی هم اضافه کنيد،هراير مگويان 31 ساله!
يکبار ديگر به ليست نگاه کنيد،بازيکنانی که در دوران جام جهانی 2006 بهترين بودند و الان پس از 11 سال هنوز در تب بازی هستند و آقای منصوريان اين بازيکنان رو بين المللی خطاب ميکنه!!!
فقط کافيه 11 سال از سن هرکدام از اين بازيکن ها کم کنيد تا متوجه جوانگرايی منصوريان البته از نوع 11 سال قبلش بکنيد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر