فهرست
دویست ایراد  ورزشگاه آزادی؛ اغراق نیست؟
دویست ایراد ورزشگاه آزادی؛ اغراق نیست؟

دویست ایراد ورزشگاه آزادی؛ اغراق نیست؟

آی اسپورت - هفته گذشته حميدرضا گرشاسبی  مديرعامل باشگاه پرسپوليس اعلام کرد مسوولان ای اف سی 200 ايراد به ورزشگاه آزادی گرفته‎اند که در صورت صعود پرسپوليس به فينال ليگ قهرمانان آسيا و قبل از برگزاری بازی برگشت فينال بايد رفع شود.

با اين حال به نظر می‌رسد در تعداد ايرادها اغراق عجيبی صورت گرفته چرا که يک فرد مطلع در فدراسيون می‌گويد اصلا عدد 200 درست نيست بلکه ايرادها مشخص است و بعد از بازديد نهایی از اين مجموعه فهرست نهایی ايرادها به صورت دقيق‌تر مشخص می‌شود.

قرار بود اين بازديد زودتر از اينها صورت بگيرد اما گردهمایی بسيجيان در ورزشگاه آزادی اين مساله را به تعويق انداخت. به هر حال اعضای کميته بين‌الملل که از سوی ای ف سی مامور شده‌اند تا نواقص ورزشگاه آزادی را گزارش کنند امروز و روز دوشنبه از ورزشگاه آزادی بازديد خواهند کرد.

البته نامه‌ای از سوی کميته بين‌الملل فدراسيون فوتبال در همين زمينه به وزارت ورزش و جوانان ارسال شده است چرا که مشکلات ورزشگاه آزادی را اين وزارتخانه و شرکت توسعه و تجهيز اماکن ورزشی بايد رفع و رجوع کند.

باشگاه پرسپوليس اعلام کرده وقتی برای هر مسابقه چيزی حدود 70 ميليون تومان به عنوان اجاره به ورزشگاه آزادی پرداخت می‌کند ديگر نبايد هزينه‌های مربوط به اين ورزشگاه را بپردازد.

شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس

۵    
آی اسپورت
2018-10-09 01:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر