فهرست
کفاشیان: کی‌روش با آل‌اشپورت اختلاف دارد / کسی برای تمدید قرارداد کی‌روش حمایت نمی‌کند
کفاشیان: کی‌روش با آل‌اشپورت اختلاف دارد / کسی برای تمدید قرارداد کی‌روش حمایت نمی‌کند

کفاشیان: کی‌روش با آل‌اشپورت اختلاف دارد / کسی برای تمدید قرارداد کی‌روش حمایت نمی‌کند

آی اسپورت – دقیقا سه هفته دیگر به جام جهانی مانده است و دقیقا بیست و چهار روز دیگر باید برابر نیجریه که همه می‌گویند، مهم‌ترین ۹۰ دقیقه ما در برزیل است، بازی کنیم. این در شرایطی است که همچنان بیشتر ذهن و انرژی خود را صرف کیفیت لباس و اینکه چی بپوشیم و چی نپوشیم می‌شود تا در عمل نشان بدهیم که تنها فرق ما با ۳۱ تیم دیگر فقط با بازی نکردن برابر تیمهای راه یافته به جام جهانی نیست و کلا نسبت به بقیه، در فضایی متفاوت قرار داریم.

همه باید آل اشپورت بپوشند

علی کفاشیان عصر پنج‌شنبه در حاشیه نشست سالانه هیئت رئیسه فدراسیون و روسای هیات‌های فوتبال سراسر کشور در مشهد، درباره مشکلی که به وجود آمده است، گفت: موضوع جنجالی لباس‌های تیم ملی نیز به بحث و اختلاف سرمربی تیم ملی با آل‌اشپورت برمی‌گردد و باعث شد تا این قضیه در مسیر اشتباهی قرار گیرد و این دیدگاه ایجاد شود که لباس‌ها کیفیت خوبی ندارند.

وی تصریح کرد: کی‌روش با آل‌اشپورت اختلاف دارد و مدعی است که باید به دلیل پوشیدن پیراهن‌های این اسپانسر مبلغی از سوی آن‌ها به وی پرداخت شود.

کفاشیان ادامه داد: نمونه لباس‌های آل اشپورت به فیفا فرستاده شده و کیفیت، شکل و طرح آن از سوی آن‌ها تائید شده است. آل‌آشپورت نیز چندین ماه روی طرح این پیراهن‌ها کار کرده است و ما نیز از این لباس‌ها راضی هستیم و ادامه این بحث حق این برند را از بین می‌برد.

رییس فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه بحث تقلبی بودن لباس‌ها به هیچ وجه وجود ندارد، عنوان کرد: کی روش و همه اعضای تیم ملی نیز موظف به پوشیدن این لباس‌ها هستند و با همین لباس‌ها ادامه خواهیم داد زیرا فعلا اسپانسر ما آل‌اشپورت است.

برای ماندن کی روش حمایت مالی می‌خواهیم

رییس فدراسیون فوتبال همچنین در خصوص تمدید قرارداد کی‌روش نیز عنوان کرد: در جلساتی که درگذشته داشتیم کی‌روش را به عنوان مربی بعدی تائید کردیم ولی این موضوع برمی‌گردد به روزی که کی‌روش وارد تیم ملی ایران شد و در آن زمان سازمان تربیت بدنی عنوان کرد که پول کی‌روش را می‌دهد ولی در حال حاضر آن قرارداد چندین برابر شده و ما واقعا توان پرداخت چنین هزینه‌ای را نداریم و این درحالی است که کسی نیز حاضر به حمایت نیست.

     
آی اسپورت
2014-05-23 10:42:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر