فهرست
داوری: از بوسنی شناخت خوبی دارم/ باید با آمادگی به جام جهانی برویم
داوری: از بوسنی شناخت خوبی دارم/ باید با آمادگی به جام جهانی برویم

داوری: از بوسنی شناخت خوبی دارم/ باید با آمادگی به جام جهانی برویم

دنیل داوری دروزاه بان تیم ملی فوتبال کشورمان اعلام کرد به دلیل حضور بازیکنان تیم ملی بوسنی در بوندس لیگا شناخت خوبی از این تیم دارد. داوری که در اردوی اتریش حضور دارد در خصوص شرایط تیم خود گفت: متاسفانه در آخر فصل با تمام تلاشی که من به همراه بازیکنان دیگر تیم داشتیم، نتوانستیم در لیگ یک باقی بمانیم و به بوندسلیگای 2 سقوط کردیم.

وی در  پاسخ به این سوال که از عملکرد خود راضی بود یا خیر گفت: من هم قسمتی از آن تیم بودم و همگی تلاش کردیم اما این اتفاق افتاد و به بوندسلیگای 2 سقوط کردیم.

داوری در خصوص بازی بلاروس گفت: بازی خوبی برای تیم ایران بود. بلاروس تیم خوبی نشان داد و آزمایش خوبی برای ایران بود و پایان کار هم با نتیجه خوبی به پایان رسید چون گلی دریافت نکردیم در هر حال همه این دیدارهای تدارکاتی برای آمادگی در جام جهانی است و مهم این است که با آمادگی به جام جهانی برویم و آنچنان آماده این مسابقات باشیم که برابر تیم های بزرگ تر مانند نیجریه و آرژانتین هم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

دروازه بان تیم ملی در پاسخ به این سوال که بازیهای جام جهانی را چطور ارزیابی می کند بیان کرد: فاصله نسبتا زیادی تا جام جهانی داریم. اکنون مقابل مونته نگرو بازی کنیم و تمام تمرکزمان برای این دیدار است تا این دیدار را با موفقیت و مطابق با خواسته کادر فنی پیش ببریم.

وی در پایان درباره  شناخت از مهاجم های حریفان ایران در جام جهانی گفت: از بازیکنان تیم بوسنی شناخت زیادی دارم چرا که اکثر آنها در بوندسلیگا یک بازی می کنند و با برخی از آنها نیز هم تیمی بوده ام. البته کادر فنی فیلم بازیهای آنها را برای بازیکنان آماده کرده و در جلسات روزانه برای بازیکنان نمایش می دهد.

     
آی اسپورت
2014-05-23 10:44:59
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر