فهرست
بیت آشور: تمریناتمان بسیار خوب برگزار می شود/ آرزو دارم در جام جهانی باشم
بیت آشور: تمریناتمان بسیار خوب برگزار می شود/ آرزو دارم در جام جهانی باشم

بیت آشور: تمریناتمان بسیار خوب برگزار می شود/ آرزو دارم در جام جهانی باشم

آی اسپورت- مهرداد بیت آشور مدافع تیم ملی کشورمان خود را به اردوی تیم ملی در اتریش رسانده و درباره وضعیت خودش می گوید و تیمش در MLS می گوید: همه چیز طبق برنامه کادر فنی تیم پیش رفت و من برای تیمم 10 بازی انجام دادم و تقریبا از زمان حضور در باشگاه در همه بازیها حضور داشتم. اکنون در مرحله دیگری از وضعیت ورزشی خود هستم که باید روی تمرینات تیم ملی تمرکز داشته باشم و باید بهترین عملکرد را در زمان تمرینات خود به ثبت برسانم.

وی درباره وضعیت و نحوه تمرینات تیم ملی گفت: تاکنون تمرینات خیلی خوب بوده و فضای رقابتی سالمی که بین بازیکنان وجود دارد باعث شده تا تمرینات بسیار خوب برگزار شود. مسیر طولانی را پیش روی خود داریم و باید به مرز آمادگی برسم.

بیت آشور در خصوص بازی های جام جهانی گفت: این بازی ها مطمئنا جزء بزرگترین مسابقات دنیا است و به عنوان یک فرد آرزو دارم در جام جهانی باشم. پس باید از این فرصت استفاده کنم و در مقابل بهترین های دنیا قرار بگیرم.

وی درباره انتظارش از رسانه و مردم گفت: خوشحالم که در کنار تیم ملی هستم و همیشه سعی و تلاشم این بوده که در این مرحله حضور داشته و عملکرد خوبی داشته باشم. از مردم و رسانه ها نیز تشکر می کنم که تیم ملی را حمایت می کنند. ضمن اینکه از کی روش هم تشکر می کنم که این فرصت را در اختیار من قرار داده تا در خدمت تیم ملی فوتبال باشم.

     
آی اسپورت
2014-05-23 10:48:21
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر