فهرست
نظرخواهی: درباره ماجرای بختیار- استقلال و تمام شایعات مشابه چه تحلیلی دارید؟
نظرخواهی: درباره ماجرای بختیار- استقلال و تمام شایعات مشابه چه تحلیلی دارید؟

نظرخواهی: درباره ماجرای بختیار- استقلال و تمام شایعات مشابه چه تحلیلی دارید؟

آی اسپورت- مورد بختیار رحمانی و مصاحبه بی‌پروایانه او درباره علاقه‌اش به استقلال، موجی تازه را علیه او و ارتباطات فرامتنی‌اش با سرمربی استقلال ایجاد کرده است.

طی دو سه روز اخیر بار‌ها شنیده‌ایم که بختیار به دلیل علاقه به استقلال و قهرمانی این تیم، در بازی فولاد-استقلال روی پای آندو تکل رفته و از زمین اخراج شده... این نگاه را می‌پسندید؟ بیایید درباره‌اش حرف بزنیم. درباره مسئولیت شایعه‌سازی و اینکه در ایران، گمان و حدس، در حد یک خبر موثق اهمیت دارد.

  ۱۳  
آی اسپورت
2014-05-23 11:04:54
نظر دهید

۱۳ نظر
arsalan
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۱۹
با اینکه از مصاحبش ناراحتم اما درست نیست که بهش تهمت بزنم
رضا قربان زاد
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۲۸
تا کی میخوایم گناه دیگران را پاک کنیم. همه این حرفا مفتن.
hossein
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۴۵
100% درسته.فرکی هم آندو رو خریده بود که بازی آخر نباشه.قلعه نویی هم نمیتونست بازیکنای نفت رو بخره که 5 امتیاز از استقلال نگیرن.مثل وقتی که قلعه نویی اسکوچیچ رو خرید که 4 تا بهش بزنه.فقط بختیار رحمانی خود فروشه.قلعه نویی سوشا مکانی هم خریده بود که فولاد رو از آسیا حذف کنه که فشار روش کم شه.
با این نظریه که شما خبرنگارها(بخوانید دلال ها) برای پر کردن سایت و روزنامه هاتون بختیار رو خریده باشید بیشتر موافقم !!!!
استقلال فقط استقلال حجازی
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۵۳
همه میدونن قلعه نویی با این دم دستگاه بازی ها قهرمان میشه و هیچوقت قهرمانی هاش پاک نبوده
کیان
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۰۰
حرف مفت...پس آندو هم میخواست فولاد قهرمان بشه که چند دیقه بعدش اخراج شد...اینا توهمات لنگیایی هست که بدجور سوختن از حرفای بختیار...حتی اگه به استقلال نیاد هم واسه ما خیلی ارزش داره چون باعث سوزش دسته جمعی خیلیا شده
آبی لجنی
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۱۰
چطوره که هر چی از این دست اتفاقت توی فوتبال ایرانه یه طرفش استقلال قلعه نوعیه یا بهتر بگم یه سرش به شخص قلعه نوعی وصل میشه ؟ چون کارت زرد الکی ابراهیم توره پرسپولیس و بازی نکردن جلوی قلعه نوعی و هم تیمی شدن این دو نفر در سپاهان را هم یادمون هست.
چرا این همه مربیان منشوری توی این چندسال برای فوتبال ایران درست شدند ولی حتی یک نفر جرات نداشت پرونده قلعه نوعی را با اون همه بازیکن مسئله دار مثل ابراهیم تقی پور ، اشپستیم آرفی ، ابراهیم توره ، محمد نظری ، جمشیدیان ، بائو ، جانواریو و ... را حتی بررسی کنه ؟؟؟؟ به نظرتون شخص قلعه نوعی این همه قدرت داره که کسی نمیتونه حریفش بشه یا یه عده پشت سرش هستند که از قدرت خیلی بالاتری برخوردارند؟
یه چیز دیگه یادم افتاد که مجله همشهری سال با یکی از دوستان روز اردشیرخان مصاحبه کرده بود که صحبت از یک جلسه خصوصی در یک ویلایی در شمال تهران به صرف شام پیتزا داده بود که در آن محفل خصوصی خودشونی اردشیرخان همچین ییهو واسه سرمربیگری تیم ملی انتخاب شدند و بعد از کمتر از یکماهی شدند سرمربی تیم ملی .

نظر شما چیه ؟ غیر از اینه ؟
مس‍عود
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۱۳
حتی اگر تو اون بازی به عمد اخراج نشده باشه با این مصاحبه هایی که کرده دیگه جایی تو قلب هوادارای فولاد نداره. نیم فصل هم وقتی تیم قهرمان نیم فصل نشد دنبال بهونه بود بره استقلال... به نظرم دیگه مسولان باشگاه نباید دنبال تمدید قرارداد با بختیار باشن چون بازی کنی که نمی تونه با تیمی که از پایه باهاش تا اینجا بالا اومده رو راست باشه نمی تونه کمکی به تیم بکنه.
reza
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۴۱
man aval shak dashtam va;li hala motmaen shodam
هادی عرفانی
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۵۱
با این خبرای ابکی با اینده جون مردم بازی نکنید لطفا
Fff
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۱۶
دقیقاً همینه این اقا برای فصل بعدش برنامه داشته
حالا هی بگید جنرال مافیا نیست
-
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۳۲
vch
بی طرف
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۸
اگه اینجوری بود این کار رو آرش افشین می کرد که همیهش مد نظر قلعه نوعی بوده ولی دیدین که گل هم زد
رضا
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۱۶
کمیته انظباتی باید یک بار برای همیشه این موضوع رو بررسی کنه .اگه تبانی قلعه نویی اثبات شد از فوتبال محرومش کنن و اگه فهمیدن تبانی نبود با کسایی که به قلعه نویی اتهام میزنن برخورد کنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر