فهرست
ادعای روز؛ سوپرجام ۸۷ را پرسپولیس کنسل کرد
ادعای روز؛ سوپرجام ۸۷ را پرسپولیس کنسل کرد

ادعای روز؛ سوپرجام ۸۷ را پرسپولیس کنسل کرد

آی اسپورت – برنامه آماده‌سازی استقلالی‌ها به شکلی تنظیم شده که نشان می‌دهد آنها قصد ندارند در بازی سوپرجام شرکت کنند. در تاریخ اعلام شده سازمان لیگ برای برگزاری سوپرجام استقلالی‌ها در آلمان حضور خواهند داشت و به همین دلیل از همین حالا باید لغو شدن بازی، اعلام نتیجه 3-0 به سود پرسپولیس و قهرمانی این تیم را قطعی بدانیم. اما استقلالی‌ها حتی از این رای احتمالی هم راضی نیستند و معتقدند بازی باید در تاریخ دیگری برگزار شود. آنها مدعی‌اند فدراسیون و سازمان لیگ چند سال پیش و بنا به درخواست پرسپولیس، بازی سوپرجام را لغو کرده و حالا هم می‌تواند این کار را انجام دهد بدون این که پرسپپولیس را به عنوان قهرمان معرفی کند.

در سال 1387 بود که پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شده بود و استقلال در جام حذفی به مقام قهرمانی رسیده بود. پیش از این، بازی سوپرجام فقط یک بار آن هم در سال 1384 بین صباباطری و فولاد خوزستان برگزار شده بود و برگزاری مداوم این مسابقه در تقویم رسمی فدراسیون جایی نداشت. در سال 87 هم قرار بود بازی سوپرجام بین پرسپولیس و استقلال برگزار شود اما استقلالی‌ها مدعی هستند که با درخواست پرسپولیسی‌ها که قصد برگزار اردوی تدارکاتی در اسپانیا را داشتند و همچنین به دلیل فاصله کم با آغاز لیگ برتر، این بازی لغو شد و تهدید و محرومیت و جریمه‌ای هم درکار نبود. تا سال‌ها خبری از برگزاری بازی سوپرجام نبود و تازه در دو فصل اخیر است که این بازی رسما وارد تقویم فدراسیون و سازمان لیگ شده است.

استقلالی‌ها با تکیه بر ماجرای سال 87 معتقدند سازمان لیگ همانطور که در آن مقطع با درخواست پرسپولیس موافقت کرد حالا هم باید با درخواست استقلالی ها موافقت کند و بازی را به زمان دیگری موکول کند. البته در آن مقطع تنها یک دوره از مسابقات سوپرجام برگزار شده بود و مشخص نبود که بالاخره این مسابقه در تقویم رسمی فوتبال ایران قرار خواهد گرفت یا نه. حالا اما سوپرجام در تقویم سازمان لیگ قرار دارد و البته فقط دو سال است که به صورت منظم برگزار می‌شود.

۳۳ ۱۴  
آی اسپورت
2018-07-13 18:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۴ نظر
حمید
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۴۳
کیسه کشای احمق اصلا اون سالها سوپرجامی برگزار نمیشد که پرسپولیس بخواد به همش بزنه الان سه ساله سوپرجام مرتب داره برگزار میشه و جز تقویم لیگ حساب میشه. بهتر نیست بجای این بهانه ها رک وپوس کنده بگید ترسیدیم
الهلال 6-2 پیروزی
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۳۵
لنگی مفلوک همون سال هم سوپرجام بود لنگ از ترس استقلال قایم شد
اکبر
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۴۵
دیگه نمیدونن به چی باید آویزون بشن
دبل قهرمانی
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۴۹
من میگم این کیسه کشا توهم دارن میگید نه. والا کلا سه ساله که سوپرجام داره برگزار میشه و از شروع لیگ تا الان اصلا سوپرجامی برگزار نشده که پرسپولیس زده باشه زیرش. مگه کیسه که سال 90 قهرمان شد با قهرمان جام حذفی سوپرجام برگزار کرد؟ اگه دنبال بهونه میگردید تا این پناهندگیتون به آلمان بخاطر فرار از بازی سوپرجام را توجیه کنید لااقل قبلش فکر کنید و کمی هم تحقیق کنید که اینقدر سوژه نشید خخخخخ
عمر عبدالرحمان
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۴۹
کیسه اسپورت رسما داره اخبار کیسه کشا را پوشش میده و همین دو سه روز پیش از کانال هواداران کیسه هم خبر گذاشته بود. خب اسم خبرگزاریتون را هم عوض کنید.
لنگ چرک
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۳۶
غفوری پشت دره فرشید اسماعیلی پشت سرش
کیسه حکومتی
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۵۲
اصلا سال 87 سوپرجامی بود که پرسپولیس کنسلش کرده باشه؟ فکر کنم دو ساله که سوپرجام دازره برگزار میشه سال 87 اصلا سوپرجام نبود
!!!
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۳
دبل قهرمانی
عمر عبدالرحمان
کیسه حکومتی
یک نفر بیشتر نیست .
واقعا این کاربر خنگ مردم رو چی فرض کرده؟!
میگه تا حالا سوپر جامی قبل از سال ۸۷ برگزار نشده؟!
سال ۸۴ صباباطری قهرمان جام حذفی تیم فولاد قهرمان لیگ رو شکست داد.
سال ۸۷ پرسپولیس قهرمان لیگ حاضر نشد با استقلال قهرمان حذفی سوپر جام رو برگزار کنه و فدراسیون لنگی هم با درخواست لنگی ها موافقت کرد؟!
pooyan
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۰۵
اعداد فضايي نميخوام بگم ولي اگه تو بدبينانه ترين حالت دو تيم سرخابي روي هم ٤٠ ميليون طرفدار داشته باشن اون عقل كلهايي كه عبارات احمق ، متوهم ، بيشعور ، رذل و غيره رو به هوادار تيم مقابل نسبت ميدن عملا دارن اذعان ميكنن تو اين مملكت تقريبا نصف شهروندهاش مشكلات اساسي انساني دارند
اينطوري ميشه كه خيلي شيك و مجلسي بعد از ٤٠ سال ميرسيم به نقطه اي كه هستيم
چطوري ما رو پرورش دادن ؟
كجا بزرگ شديم ؟
فهم و درك رو كجا و با چي تاخت زديم ؟
چي شد كه شهروندهاي ايران براحتي و مثل آب خوردن سر يه مسابقه ورزشي اينجور نفرت رو تو صورت هم تف ميكنن ؟
چه كسي از اين داستان نفرت و شكاف بهره كافي رو ميبره ؟؟؟
هي ميگيم خدا بدادمون برسه
ما خودمون همديگه رو پاره نكنيم نيازي نيست خدا بياد وسط
خيلي وقته از مليت خودم حالم بهم ميخوره
شرم كنيم يكم از اين نوع رفتار حيواني
اون ادمين ارجمند هم يا نفعش تو تاييدكردنه يا مثل ٩٩ درصد كارمندهاي اين مملكت حال نداره كارشو درست انجام بده
هرچند با حذف صورت مسئله چيزي عوض نميشه
ما همينيم كه هستيم يه مشت رواني عصبي با ذخيره اي بينهايت از نفرت
يقينن نبوديم دنيا جاي بهتري بود
اگه بهتون برخورد شرمندم ولي فكر كنم بازهم من واقعيت رو دارم ميگم
دلت خواست تاييد كن نخواستي هم نكن
اصلا بمن چه !!
مجیدپرسپولیسی
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۳۱
واقعا مشکل روانی داری حتما خودتو به پزشک نشون بده . یعنی اینقدر اعصاب داغونی؟ خیلی اوضاعت خطریه حتما خودتو نشون بده .
۴
علی خوشی
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۴۸
استقلال نمی‌تونه با تیم امید شرکت کنه؟ یا جوانان؟ باور کنید اگه ده تا گل هم بخوره مهم نیست. بازی در برابر السد و آسیایی‌ها مهم‌تره. به امید ستاره سوم.
محمد
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۲۱
برای من باخت در شرایط نابرابر و سازماندهی شده از سوی وزارت ، فدراسیون و لنگ با هر تعداد گلی از عسل شیرین تر است . وقتی حاضر نمی شوند بخاطر اعتبار ایران چند روز بازی را تاخیر بیندازند تا دربی که افتخار آسیا و شاید جهان است در شرایط بهتر برگذارشود و همه در شرایط بهتر از فوتبال جوانمردانه لذت ببرند نشانه قدرت استقلال است و شکست تیم بحران زده نقشه ای است همه ساله طراحی می شود تا اینچنین به تعداد قهرمانی اضافه کنند . پارسال نفت بحران زده ، امسال استقلال را به بحران بردند سال آینده و سال های بعد در صورت حضور لنگ در سوپرجام با نقشه و بحران سازی به قهرمانی می رسند .
Ava_86
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۸
اگه امسال برگزار میشد سومین دوره متوالی بود نه دومیش.
محمد
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۱۸
اخه پرسپولیسی بودن فدراسیون تا کی
چرا سال 87 سوپرجام برگزارنشد
نگویید که دلیلش ضعیف نشون دادن پرسپولیس بود
فدراسیون حیاکن پرسپولیس رهاکن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر