فهرست
هواداران رابسون را می‎خواهند؛ شفر قبول می‎کند؟
هواداران رابسون را می‎خواهند؛ شفر قبول می‎کند؟

هواداران رابسون را می‎خواهند؛ شفر قبول می‎کند؟

آی اسپورت – بعد از انتظار اخباری مبنی بر تمایل رابسون جانواریو برای بازگشت به استقلال، هواداران این تیم به صفحه وینفرد شفر رفته و از سرمربی آلمانی تیم‌شان خواسته‎اند تا این مدافع برزیلی را به تیم برگرداند. رابسون در تیم بواویستای پرتغال نیمکت نشین است و قصد دارد از این تیم جدا شود.

تعداد زیادی از هواداران استقلال در صفحه شخصی شفر خواهان بازگرداندن رابسون شده‎اند و این در حالی است که با بهبود مصدومیت پژمان منتظری، استقلال در خط دفاع کمبود مهره نخواهد داشت. ضمن این که با حضور شفر در استقلال، اوضاع خط دفاع این تیم کاملا تغییر کرده و با اینکه بازیکنی مثل روزبه چشمی در خط دفاع بازی کرده، استقلال در7 بازی آخر خود فقط یک گل آن هم از روی نقطه پنالتی دریافت کرده است. با این اوصاف به نظر می‎رسد استقلال در شرایط فعلی نیازی به رابسون ندارد و اولویت این تیم جذب مهاجمان جدید و گلزن است. به همین دلیل بعید است شفر تحت تاثیر این خواسته هواداران قرار بگیرد و احتمالا بازگشت رابسون به استقلال منتفی خواهد بود.

۴۸ ۲  
آی اسپورت
2017-12-14 17:49:00
نظر دهید

۲ نظر
ساسان
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۷
فقط مهاجم میخوایم ایشالا فصل بعد
امیرعباس
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۸
کدوووم هوادار ؟؟؟بابا شما چی داری میگی ؟؟ما الانشم که پژمان منتظری برگرده گرفتاری داریم که کجا ازش استفاده کنیم چه برسه به یه مدافع دیگه که قوز بالای قوزه بابا جان ما خط دفاعمون پرفکته مشکل استقلال خط حملست اخه باشگاهی که یک نیم فصل فقط یازده تا گل زده چرا باید یک خریدشو بابت احساسات زودگذر هوادار بسوزونه استقلال در شرایط فعلی یک مهاجم قاتل می خواد و بس!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر