فهرست
فریم به فریم با تمرین استقلال: لشگر بازنده
فریم به فریم با تمرین استقلال: لشگر بازنده

فریم به فریم با تمرین استقلال: لشگر بازنده

آی اسپورت- تمرین استقلال بعد از یک شکست تلخ برگزار شد. اگر کسی از نتیجه بازی دیروز اطلاعی نداشت و گذرش به محل تمرین استقلال بیفتد از لشگر شکست‌خورده متوجه نتیجه بازی می‌شد. در این تمرین هیچ‌کس شبیه خودش نبود. به خصوص منصوریان.

منصوریان فکرش را نمی‌کرد قبل از رسیدن به نیم‌فصل اول این‌طور در تور گیر بیفتد و نداند برای رهایی از آن چه‌کار کند. این برای اولین بار که منصوریان بعد از باخت این‌قدر به‌هم ریخته بود و حتی دل و دماغ سلفی گرفتن و حرکات همیشگی‌اش را نداشت. این آرامترین استقلال فصل بود. مغموم و ناامید.

هر چقدر هم که رحمتی بد باشد و گاف بدهد و اشتباه کند و در باخت استقلال هم مقصر باشد تاثیری به حال این چهره ندارد. او همچنان دروازه‌بان شماره 2 است و مهدی رحمتی شماره یک. حتی اگر آمادگی بدنی‌اش را بیشتر از این به رخ بکشد.

 او این روزها یک تنه بار استقلال را به دوش می‌کشد اما فایده‌ای ندارد. گل‌ها و پاس‌گل ها و بازی خوب جابر انصاری فعلا دردی از استقلال دوا نمی‌کند. البته شاید اگر او نبود منصوریان تا این‌جای لیگ را هم ندیده بود.

او معمولا بعد از هر باخت با این شرایط در تمرین استقلال ظاهر می‌شود. نه برای تمرین بلکه انگار برای حسابرسی و ناله و نفرین احتمالا! از نظر رحمتی در هیچ‌کدام از بازی‌هایی که استقلال باخته خودش مقصر نیست.

گل دوم نفت را می‌شود به نام امید ابراهیمی نوشت. اگرچه خیلی در رسانه‌ها به این قضیه پرداخته نشد اما او را می‌توان مقصر اصلی در گل دوم شاگردان دایی دانست. او دو هفته گذشته هم با یک پاس اشتباه نقش اساسی در گل حریف داشت. خبری از ابراهیمی فصل گذشته نیست.

او می‌رود؟ می‌‌ماند؟ شاید همه چیز تا بازی با السد به همین روال بماند اما مطمئنا پشت پرده مذاکرات با گزینه‌های دیگر بسیار جدی‌تر از قبل شده و احتمالا به مرحله قطعی هم رسیده. هر لحظه می‌شود منتظر بود که این رفتن‌های منصوریان بازگشتی نداشته باشد.

 

۳ ۱  
آی اسپورت
2016-12-21 16:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
لنگی ستاره هامون تو حلقت
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۰۴
آخی میگم اون لنگی که این اراجیفو تو متن این خبر نوشته معلومه بد فشاری از بعد از باخت لنگ به ذوب آهن روش بوده ها:))) تا جمعه عقده گشایی کن که جمعه سیاه جامگان رخت سیاه به تنتون میکنه. راستی لنگی یه سوال... از چند متری بود؟؟؟ خخخخخخ
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر