فهرست
واکنش علیپور و نعمتی؛ عذرخواهی اینستاگرامی
واکنش علیپور و نعمتی؛ عذرخواهی اینستاگرامی

واکنش علیپور و نعمتی؛ عذرخواهی اینستاگرامی

آی اسپورت – شکست غیر منتظره پرسپولیس از نفت آبادان که منجر به حذف این تیم از جام حذفی شد برای بازیکنان این تیم هم باورنکردنی و سخت بود. آن دسته از پرسپولیسی‌ها که در برابر نفت پنالتی خراب کردند پس از این شکست در صفحات شخصی‌شان در اینستاگرام ناراحتی خود را نشان داده و از هواداران تیم عذرخواهی کردند.

علی علیپور که از شکست تیمش برابر صنعت نفت آبادان بسیار ناراحت بود، در پست اینستاگرامی خود نوشت: «هیچ جمله و عبارتی پیدا نمی کنم که بتواند هم خودم را آرام کند هم تمام حرف دلم را بابت این ناکامی بیان کند. از تک تک شما عزیزان معذرت میخواهم و هرچه بگویید را می پذیرم. تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم دل شما هواداران عزیز را شاد کنم.»

سیامک نعمتی که آخرین ضربه پنالتی پرسپولیس را از دست داد، در پست اینستاگرامی‌اش ضمن ابراز ناراحتی خود، از هواداران خواست تا به حمایت خود ادامه دهند. نعمتی در صفحه اینستاگرامش نوشت: «نمیدونم چی بگم و با چه زبانی از شما عزیزان عذرخواهی کنم. فقط میتونم بگم که هرچی توان داریم میذاریم که تو لیگ قهرمان بشیم و تو آسیا بازم بتونیم بدرخشیم مطمئن باشید این باخت رو جبران می کنیم و دل شما عزیزان رو دوباره شاد می کنیم. امیدوارم مثل همیشه از تیم حمایت کنید.»

۵    
آی اسپورت
2017-12-20 10:14:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر