فهرست
ارقام سرسام‌آور پپ برای حل یک مشکل بزرگ!
ارقام سرسام‌آور پپ برای حل یک مشکل بزرگ!

ارقام سرسام‌آور پپ برای حل یک مشکل بزرگ!

آی اسپورت - عملکرد ضعیف خط دفاعی منچسترسیتی در سالهای اخیر مشکلات زیادی را برای این تیم ایجاد کرده و همین دیشب سیتیزن ها پنج بار در خانه دروازه شان را مقابل لسترسیتی باز شده دیدند. به نظر می رسد سرمایه گذاری کلان نیز تا به امروز باعث حل این مشکل نشده است.

با انتقال روبن دیاس مدافع بنفیکا به لیگ برتر، از زمان پیوستن پپ گواردیولا به منچسترسیتی این باشگاه به 235.6 میلیون یورو برای جذب مدافعان میانی داده است. جان استونز در سال 2016 با 55.6 میلیون و آیمریک لاپورته در سال 2018 با 65 میلیون راهی این تیم شده بودند. اریک گارسیا تا به امروز در منچسترسیتی باقی مانده، اما آینده او مشخص نیست. گارسیا تنها یک سال دیگر قرارداد دارد، اما بارسا برای جذب او وارد عمل شده و احتمال بازگشت این مدافع جوان به نوکمپ وجود دارد. سیتی در سال 2017 با پرداخت 1.7 میلیون یورو غرامت او را به خدمت گرفت.

البته این باشگاه مبالغ زیاد دیگری برای ترمیم دیگر بخش های دفاعی نیز پرداخت کرده و تقریبا 200 میلیون در دوران پپ خرج انتقال مدافعان کناری شده است؛ ژائو کانسلو (65 میلیون)، کایل واکر (52.7 میلیون) بنجامین مندی (57.5 میلیون)، الکساندر زینچنکو (2 میلیون) و فیلیپ سندلر (2.5 میلیون).  در کل در دوران گواردیولا 415.3 میلیون یورو برای جذب مدافعان جدید سرمایه گذاری شده است.

۴    
آی اسپورت
2020-09-28 22:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر