فهرست
گزارش تصویری: رفلکس‌های رحمتی بعد از گل‌خوردن
گزارش تصویری: رفلکس‌های رحمتی بعد از گل‌خوردن

گزارش تصویری: رفلکس‌های رحمتی بعد از گل‌خوردن

آی اسپورت – مهدی رحمتی از آن دسته دروازه‌بان‌هایی است که بعد از گل خوردن واکنش‎های جالبی نشان می‌دهد. البته بعد از گل‌هایی که مقصر آن خود اوست واکنش خاصی از رحمتی نمی‌بینیم اما اگر اشتباهات مدافعان استقلال باعث باز شدن دروازه رحمتی باشند، او حتما واکنش نشان خواهد داد. در تصاویر زیر تعدادی از واکنش‌های رحمتی را پس از باز شدن دروازه‌اش می‌بینید:

 

 

رحمتی 1
رحمتی 1

بازی با ذوب‌آهن: رحمتی توپی را که  جری بنسون با سر به سمت دروازه‌اش زد از روی خطر دروازه بیرون کشید. او حتی روی توپ برگشتی هم تلاش کرد تا مانع باز شدن دروازه شود اما در نهایت ضربه تبریزی وارد دروازه استقلال شد. بعد از گل، رحمتی اعتراضش به مدافعان را با چنین نگاهی به نیمکت نشان داد.

 

رحمتی 2
رحمتی 2

بازی با تراکتورسازی: بعد از گل اول تراکتورسازی که روی ضربه سر فرزاد حاتمی به دست آمد، رحمتی ثانیه‌هایی طولانی روی زمین نشست و به تیر دروازه استقلال تکیه داد. این یکی از گل‌هایی بود که می‌توان خود رحمتی را به دلیل عدم خروج از دروازه در آن مقصر دانست.

 

رحمتی 3
رحمتی 3

بازی با تراکتورسازی: به یادماندنی‌ترین واکنش رحمتی در این فصل همین بود. در صحنه گل دوم تراکتورسازی و در یک لحظه 3 بازیکن این تیم با رحمتی روبرو شدند. او بعد از گل، دو بار خطاب به هم‌تیمی‌هایش گفت: خدا ازتون نگذره! واکنشی که از نگاه تیزبین فردوسی پور هم پنهان نماند.

 

رحمتی 4
رحمتی 4

بازی با گسترش فولاد: گل اول گسترش فولاد پس از لو رفتن توپ توسط امید ابراهیمی به دست آمد. بعد از این گل بود که رحمتی با فریاد هم‌تیمی‌هایش را با فریادهایی بلند بازخواست کرد و به خالی بودن فضای میان مدافعان تیمش اعتراض کرد.

 

رحمتی 5
رحمتی 5

بازی با گسترش فولاد: بعد از گل دوم گسترش فولاد، رحمتی با چهره‌ای مستاصل روی زمین نشست و به نیمکت استقلال خیره شد. سکوت او اعتراضی بود به مدافعانی که با سهل‌انگاری بازی برده را به مساوی تبدیل کردند.

 

۱۱    
آی اسپورت
2016-12-29 15:07:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر