فهرست
استقلال بدون حسینی برگشت؛ قهر یا اخراج؟
استقلال بدون حسینی برگشت؛ قهر یا اخراج؟

استقلال بدون حسینی برگشت؛ قهر یا اخراج؟

آی اسپورت - سید حسین حسینی دروازه‌بان استقلال به همراه کاروان این تیم به تهران برنگشته است. این دروزاه‌بان ظاهرا بعد از اینکه فهمید مقابل پارس جنوبی بازی نمی‌کند به شدت ناراحت شده و حتی در زمان گرم کردن بازیکنان هم رفتار سردی را از خود نشان داده است. حسینی حتی به تذکرات کادرفنی در هنگام گرم کردن هم بی تفاوت بوده و این مسئله از چشمان خبرنگاران دور نمانده است.

حالا مشخص نیست دلیل عدم حضور حسینی به همراه سایر استقلالی‌ها در بازگشت به تهران چیست. آیا او خودش ترجیح داده جداگانه به تهران برگردد و یا اینکه با نظر کادرفنی از سفر با تیم منع شده است. شاید هم این عدم حضور در کاروان استقلال هماهنگ شده باشد ولی آن چیزی که قطعی است، رفتار ناشی از ناراحتی شدید حسینی پیش از بازی با پارس جنوبی جم بود که با واکنش کادرفنی استقلال هم همراه بود.

۱۱ ۵  
آی اسپورت
2018-08-17 12:31:00
نظر دهید

۵ نظر
حسين پرسپوليسى
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۴۷
خودش هم مقصره! بايد مى فهميد تا موقعى كه رحمتى استقلاله اون رو هيچ وقت دروازه بان اول نمى كنند. دروازه بان خيلى خوبيه ولى متاسفانه داره روز هاى طلايى خودش رو توى اون تيم هدر ميده.بنظر من از رحمتى خيلى بهتره كه هنوز پس از اين همه سال بازى، خروج هاى اشتباه مى كنه و نتونسته اين عيبش رو برطرف كنه. اگر بازيكن آزاد بود به عنوان جانشين بيرانوند گزينه خيلى خوبى براى پرسپوليس مى تونست باشه. حيف متاسفانه.
علی پرسپولیسی
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۵۸
راه فیکس شدن تو کیسه رو خوب یاد گرفته.
مکتب دوپینگ و جعل و فتوشاپو تبانی
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۱۸
هفته اول:کیسه به لطف داور که اقاییو اخراج نکرد یه مساوی گرفت!
هفته2: عدم اخراج غفوری که 2گل زد و دوچرخه یک امتیاز کثیف ازون بازی گرفت.
هفته سوم: کثافت بازی خاله فروزان و گل بخودی مدافعان که تو مکتب کیسه مثل اون زیاده از هند حنیف بگیر تا اخراج عنایتی در پست دفاع چپ!
هفته چهارم:خبری از بازیکن سابق کیسه در تیم حریف و داوری جهت دار نبود ،و کیسه باخت!
این تیم سهم واقعی امتیازش از لیگ صفر امتیاز
00
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۵۷
هفته بعد شوفر فیکسش میکنه البته منتظر اعتراض دوجین بازیکن دیگه هم باشید
محمد
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۱۳
گویا با او بدلیل فرستادن اخبار و ترکیب استقلال قبل از بازیها برخورد شده است . کسی که دلش با تیم نباشد امکان خیانت هم وجود دارد
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر