فهرست
هشدار؛ نقش راه‌آهن «سقوط‎کرده» در سرنوشت لیگ یک
هشدار؛ نقش راه‌آهن «سقوط‎کرده» در سرنوشت لیگ یک

هشدار؛ نقش راه‌آهن «سقوط‎کرده» در سرنوشت لیگ یک

آی اسپورت – امروز مدیرعامل باشگاه راه‌آهن با استعفای محسن بیاتی‌نیا موافقت کرد. راه‌آهن در روزهای پایانی سال 96 با باخت 3-2 به ایرانجوان بوشهر، سقوط خود به لیگ دو را در فاصله 6 هفته تا پایان مسابقات قطعی کرد. این تیم در این فصل مشکلات عجیب و زیادی داشت و چند سرمربی در مقاطع مختلف روی نیمکت این تیم نشستند. مشکلات مالی هم باعث شد تا در بعضی از بازی‌ها تعدادی بازیکنان، تیم را همراهی نکنند و حتی در یکی از مسابقات، راه‌آهن بازی را ده نفره شروع کرد!

بعد از قطعی شدن سقوط به لیگ دو شایعه کناره‌گیری این تیم از ادامه مسابقات شنیده شد اما گفته می‌شود قرار است راه‌آهن با ترکیبی از بازیکنان اصلی، امید و جوانان خود و با هدایت یکی از دستیاران بیاتی‎نیا مسابقات را به پایان برساند. این اتفاق اگرچه از روی ناچاری است اما می‌تواند سلامت و عدالت مسابقات لیگ یک را در هفته‌های پایانی به خطر بیندازد.

راه‎آهن در 6 هفته پایانی مسابقات، باید به مصاف خونه‌به‌خونه، آلومینیوم اراک، گل‌گهر سیرجان، ملوان، شهرداری تبریز و نساجی مازندران برود که حداقل 3 بازی از این 6 بازی در سرنوشت قهرمانی و تعیین تیم‌های سقوط‌کننده به لیگ دو تاثیرگذار است. اگر راه‌آهن با تمام قوا در این بازی‌ها حاضر نشود، احتمال رقم خوردن نتایج عجیب و زیر پا گذاشته شدن فیرپلی وجود دارد که این اتفاق می‌تواند اعتراض به حق سایر تیم‌ها را هم به دنبال داشته باشد. لازم است مسئولان باشگاه راه‌آهن و سازمان لیگ همه اقدامات لازم را برای انجام بازی‌های این تیم در شرایط عادلانه انجام دهند تا هفته‌های پایانی لیگ یک با حرف و حدیث و شائبه‌های نگران‌کننده برگزار نشود.   

۲    
آی اسپورت
2018-03-27 17:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر