فهرست
جنگ جدید: برانکو غایب جلسه با کی روش
جنگ جدید: برانکو غایب جلسه با کی روش

جنگ جدید: برانکو غایب جلسه با کی روش

آی اسپورت – بیانیه جدید کارلوس کی روش درباره برانکو دوباره اختلاف او با سرمربی پرسپولیس را علنی کرده. سرمربی تیم ملی معتقد است که برانکو جلوی اجرایی شدن برنامه های او را می گیرد و در چنین شرایطی نمی توان امیدی به موفقیت تیم ملی داشت. طبیعی است که وقتی برانکو در جریان این بیانیه قرار گرفته ، شدیدا از دست همکار پرتغالی اش ناراحت شود چرا که پرفسور حداقل در مصاحبه های یک هفته اخیرش سعی می کرد اوضاع را آرام کند.
با این وضعیت، حالا نوبت برانکو رسیده که علاقه ای به صلح با کی روش نداشته باشد. در حالی که مهدی تاج قصد دارد در نیمه اول بهمن ماه هر 16 سرمربی تیم های لیگ برتری را در نشست هم اندیشی با کادر فنی تیم ملی روبروی کارلوس کی روش بنشاند و تنش های موجود را به حداقل برساند، برانکو به نزدیکان خود گفته به هیچ وجه در این نشست شرکت نخواهد کرد. به گفته نزدیکان برانکو، سرمربی پرسپولیس می گوید تجربه نشان داده کی روش به هیچ وجه با هیچ کس دنبال تعامل نیست و فقط می خواهد همه مطیع برنامه های او باشند و من هم حاضر نیستم زیر مجموعه او شوم.

کد خبر: 9408

 

 

۳ ۱۰  
آی اسپورت
2017-01-15 09:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
Sina
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۰۲
تو خیالات برت داشته فکر کردی کی هستی... مغرور تر از تو روی زمین نیست... فعلا بناز به مربی تیم سوم پایتخت بودنت ...
۶ ۲
برزو گوزو
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۰۳
یواش تر زر بزن،سرتو بالا کن صدر و نگاه کن کیسه کش داغون دوزاری
رضا
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۱۸
تیم سوم پایتخت اون تیمیه که هنوز فرش نشده و مربیش رفته پیشنهاد انگلیسیش رو بررسی کنه البته احتمالا الان داره تو جکوزی پرتغال میخوره خخخخخخخخخخخ
arash
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۱۲
غلط كرده
۳ ۱
فرزاد مهریار
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۱۲
الکی میگه...
۱
P71
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۱۴
بازم گفتم که یکی اینو از برق بکشه بیرون
۳
رضا
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۱۸
تیم اول به تیمی میگن از نظر قدمت و سابقه و افتخار شما فکر کردین تماشاگر بیشتر دارین تیم اول هستین نه داداش اشتباه فکر کردی تیمی مثل دورتمند فنر باغچه تو کشورشون پر تماشاگرترین تیمهان ولی دنیا اینارو نمیشناسه دنیا تیم بایرنو گالا تاسرا و بشیکتاشو میشناسه به عنوان تیم اول کشور.ماهم با ارفاق شمارو تیم سوم میدونیم.خار چش لنگیا قهرمانیه اسیا....
۵ ۱
علی
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۰۴
دنیاااا =)))) جمع کن بابا اون قهرمانی های درپیت چهارجانبه با سلانگور مالزی و هومنتمن لبنان رو میگی؟! اون جامها سوژه خنده آن نه باعث اعتبار... البته که نود درصد شماها خبری از شرایط اون دوره های جام دورهمی آسیا ندارین وگرنه روتون نمی شد ازش حرفی بزنین :)
۱
موراتا
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۵۴
اینکه کیروش حاضر به تعامل نیست و میخواهد همه زیر مجموعه ی او باشند حرف کاملا حقیه
۳
مهرداد خ
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۵۹
#كيروشبرانكو_صلح_دوستي_حمايت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر