فهرست
نحسی برای رئال مادرید ادامه دارد
نحسی برای رئال مادرید ادامه دارد

نحسی برای رئال مادرید ادامه دارد

آی اسپورت - در دیدار رئال مادرید و ایبار، لوکا مودریچ دچار مشکل جسمانی شد و رودریگو مقابل گرانادا آسیب دید. بازیکن برزیلی در نیمه اول از تاندون پای راست مصدوم شد و سه ماه از میادین دور خواهد ماند. این اتفاق جدیدی نیست و کاسمیرو پس از پیروزی برابر گرانادا گفت: «بازی‌ها زیاد و استراحت کم است. پیش فصل هم خوب نبود.» این یک واقعیت آشکار است چون تنها چهار بازیکن از ۲۴ بازیکن رئال مادرید در تمام بازی ها در دسترس زین‌الدین بودند.

دو نفر از آن‌ها تیبو کورتوا و لونین (دروازه‌بان‌های تیم) هستند. دو بازیکن دیگر مدافع‌های فرانسوی یعنی رافائل واران و بنجامین مندی هستند که با وجود تعداد بازی‌های بالا تاکنون مصدوم نشده‌اند. مدافع میانی ۱۸۰۰ دقیقه و مدافع کناری ۱۴۹۹ دقیقه بازی کرده‌اند. واران تنها یک بار استراحت کرد که آن هم در دیدار خانگی مقابل اوئسکا بود. در مقابل مندی به لطف حضور مارسلو توانست بیش‌تر در سیستم چرخشی قرار بگیرد.

بیش‌ترین آسیب دیدگی برای ادن هازارد بوده است که در پیش فصل از مچ پای راست مصدوم شد و سپس دچار سه مشکل عضلانی دیگر شد و مدتی به خاطر ابتلا به ویروس کرونا در میادین حضور نداشت. کووید ۱۹ نسبت به آسیب دیدگی جسمانی خیلی کم‌تر روی تیم زین‌الدین زیدان اثر گذاشته است و ماریانو، یوویچ، میلیتائو و کاسمیرو به ویروس کرونا مبتلا شدند.

۱    
آی اسپورت
2020-12-26 11:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر