فهرست
په‌په: با ایران بازی داریم، نه کی‌روش
په‌په: با ایران بازی داریم، نه کی‌روش
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

په‌په: با ایران بازی داریم، نه کی‌روش

آی‌اسپورت- مدافع باتجربه تیم ملی پرتغال اعلام کرد تیمش برای برد مقابل ایران و صعود به دور بعد تلاش می‌کند. په په در نشست خبری قبل از دیدار با ایران درباره اشتباهات داوری بحث برانگیز در دو مسابقه گذشته اسپانیا گفت:

«قبلا جو کاستا نظرش را درباره بازی با اسپانیا و اشتباه داوری در گل این تیم گفته و ما جریمه شده ایم. درباره مراکش هم نمی دانم چرا اینقدر  بحث . جدل رخ داده است. به من حمله شدو این مشخص است. اگر آن بازیکن کریس رونالدو بود،‌حتما پنالتی بود. داور اشتباهی نکرده و ما آدم هایی هستیم که باید حرفه ای عمل کنیم. اسپانیا؟ این بازی بخشی از گذشته است. با اسپانیا قبلا بازی کردیم. چیزی نداریم به بازی با اسپانیا اضافه کنم. این بازی فوق‌العاده زیبا بود. ایران؟ ما احترام زیادی برای رقبا قائل هستیم. ما متواضع هستیم و می گوییم بای با ایران بسیار مهم است. بازی بعدی به ما این امکان را می دهد تا به مرحله بعد برویم. این بازی دشواری زیادی خواهد داشت اما تلاشمان را می کنیم. این کاری است که باید انجام دهیم. ابتدا باید بگوییم با ایران مواجه هستیم و این مهم است. ما در این بازی با کار تیمی زیادو روح برد بازی می کنیم. این برای ما مهم است که خودمان باشیم. تیمی باشیم که جنگنده است و انسجام زیادی نشان می دهد. طرفداران؟ طبیعتا احساس می کنیم حضور پرتغالی ها مهم است. در بازی قبلی بسیار مشهود بود که بیشتر هواداران مراکشی بودند. البته برخی هواداران پرتغال هم بودند. با این حال ما به عشق هواداران جنگنیدم. ما این گرما و عشقی که آنها به ما منتقل می کنند را فهمیدیم. به همین خاطر همه چیزرا پشت سر می گذاریم تا بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.»

 

ورزش سه

 
۳ ۲  
آی اسپورت
2018-06-24 22:31:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مهدی
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۵۵
اصلا اسم کیروش رو هم نیاورد، اما یه عده روزماله نگار علاقه خاصی دارن تو تمام خبراشون اسم کیروش باشه
۴
امید از تفت
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۵۳
جالبه یه عده خودباخته ظرفیت ها و استعدادهای خودمون را نادیده می گیرند و کیروش را در حد یه پیامبر معجزه گر بالا می برند و همه تیم ملی فوتبال را در کیروش خلاصه می کنند. در حالی که په په اصلاً به کیروش توجهی نداره و میگه با ایران بازی داریم. در واقع این نگاه، نگاه واقع بینانه است. انشاألله با همت و خلاقیت استعدادهای فوتبالی خودمون صعود کنیم تا بهانه نیامدن مربی خوب خارجی به ایران برداشته بشهو البته همه میدونند این فقط یه بهانه برای کیروشی ها و کیرش پرست هاست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر