فهرست
افشاگری هدایتی‌؛ درآمد ۱۰۰میلیارد تومانی پرسپولیس
افشاگری هدایتی‌؛ درآمد ۱۰۰میلیارد تومانی پرسپولیس

افشاگری هدایتی‌؛ درآمد ۱۰۰میلیارد تومانی پرسپولیس

آی اسپورت- حسین هدایتی پرسپولیس طی ۲۰ ماه صد میلیارد تومان درآمد داشته است. حسین هدایتی، یکی از حامیان مالی پرسپولیس پیرامون کمک‌هایی که به سرخ پوشان داشته است، گفت: «این حق ما مردم و هواداران است که حقایق را بدانیم و شفاف‌سازی شود؛ طی ۲۰ ماه بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان باشگاه پرسپولیس عایدات و وصولی داشته ولی این درآمد خوب کجا رفته است؟؛ دلیل بر فساد و سوء استفاده نیست ولی مدیران باید شفاف سازی داشته باشند.آقای شیرازی مدعی است ۵۷ میلیارد تومان پرداخت کرده و در یک سال و نیم اخیر ما نیز ۱۵ میلیارد پرداخت کردیم؛ در ۳۰ ماه حدود ۱۹ میلیارد ما دادیم و ایرانسل هم که ۱۵ میلیارد تومان داده و حدود ۱۰ میلیارد تومان نیز از فدراسیون در هر فصل دریافتی داشته‌اند؛ هواداران نیز که کمکی به باشگاه داشتند. ما حساب کردیم در یک فصل و نیم گذشته ۱۰۰ میلیارد تومان به باشگاه پرسپولیس داده شده و چه زمانی تا این اندازه درآمد داشته است؟؛ گاهی وزارت و روسای سازمان وقت از ما تقاضای کمک داشتند و ما هم اجابت کردیم. ما سال‌هاست با آقای دکتر دوست هستیم؛ بعد از برنامه نود ایشان اظهار لطف کردند صحبت کردیم؛ اما وقتی در افکار عمومی صحبت شد باید در افکار عمومی آن بحث جمع شود؛ مگر من از جیب شخصی کمک می‌کنم، باید به شخص جواب بدهم؟
او با بیان اینکه ربطی ندارد ۷۰۰ تومن به وحید امیری ندادید ولی نگویید برای امیری پولی نگرفتیم، ابراز کرد: مگر من چه کاره بودیم هر روز پول دادم؟ اما حرف زده بودم برای رسیدن به قهرمانی پول پیش پرداخت بازیکنان را می دهم و دادم. باشگاه یک بار برای گولچ پول یورو خواست که تمام مبلغ آن را پرداخت کردیم؛ اینکه می‌گویند یورو را تبدیل به ریال کردیم، عجیب است چون شبانه از من درخواست یورو کردند و گفتند اگر تا شب با او قرارداد نبندیم و پول ندهیم، از ایران می‌رود؛ من نمی‌گویم این پول به حساب باشگاه نرفته ولی حرفم این است اگر پول گولچ را می‌دادند الان ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیارد تومان بدهی نداشتند. برای جذب کاوه رضایی پنج‌شنبه شب پیش من آمدند و گفتند تا فردا جمعه باید به او پول بدهیم ولی اگر ۸۰۰ میلیون تومان را پرداخت نکنیم، کاوه به استقلال می‌رود؛ به دلیل تعطیل بودن بانک‌ها، از صرافی ۲۰۰ هزار یورو پول گرفتم و به مدیران وقت پرسپولیس دادم ولی به یک باره شنبه شد و دیدم کاوه به استقلال رفت و هنوز که هنوز است، قرار شده آن پول را به من بدهند.»

نود

 

۱۴۱ ۱۶  
آی اسپورت
2017-12-19 00:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۶ نظر
ali
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۴۳
دیگه گند قضیه داره در میاد حسسسابی! واسه پرسپولیس سابق کاملا احترام قایلم ولی پرسپولیس این دو سه سال اخیر میتونه لقب کثیف ترین تیم تاریخ رو به خودش بگیره!!! تاکید میکنم کثیف ترین تیم تاریخ!
حمید
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۲:۵۰
این نظرت کاملا نشون میده که چقدر داری میسوزی. بحث پول و هدایتی و طاهری و گولچ و ... این حرفا یه مشت حرف حاشیه ای هستش. از موفقیت پرسپولیس دو سه سال ااخیر اتیش گرفتی و مجبوری بهش انگ بچسبونی. این تیم تو دو سه سال اخیر تموم رکوردها را جابجا کرده اینم دروغه؟ تو اسیا هم که تنها تیم ایرانی بود که رفت جز ۴تا و اگه ۵تا بازیکن اصلیش تو بازی الهلال محروم و مصدوم‌نبودن قطعا تا فینال هم میرفت. از لحاظ فنی هم که کاملا از بقیه تیمها چند سر و کله بالاتره اینم دروغه؟ در ثانی مگه استقلال اینقدر خرج نکرده؟ حتما بازیکناتون به عشق پیراهن تیمتون دارن مجانی واستون بازی میکنن هان؟ حتما پدربزرگ من بود که اول فصل سه میلیارد واسش هزینه کردید تا بیارید تیمتون؟
حسین آبی
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۳:۱۳
قهرمانی با کثیف کاری نمی ارزه
دزد پولیس
ali
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۳:۳۲
در جواب حمید: همین بحث های از نظر شما حاشیه ای و همین پول های میلیاردی بهترین ستاره های فوتبال رو دور هم جمع کرده دانشمند! وگرنه منشا مثلا از بچگی تو اکادمی پرسپولیس بوده؟! یا خود برانکو که حداقل 8برابر شفر دستمزدش هست به عشق پیراهن سرخ دلار میشماره؟!
تو لیگ که با همه ستاره هاتون از یه تیمی که از نقل و انتقالات محروم بود و دیپلماسی هم نرفت واسش مذاکره کنه!! تو یه دقیقه دوتا خوردی!
تو آسیا هم اول که شما یادت نیست ولی استقلال بازی رفت رو برده بود بازی برگشت هیییچ هافبکی نداشت و حذف شد!
و هرکس ندونه شما چقدر شانسی جز چارتا رفتی، واست یاد اوری میکنم، تیم اخر گروهتون اگه از تیمی که به شما 3تا زده بود، 4به 1 نمیبرد! الوحده همون یکی مونده به اخرین بازی حذف بودین، بازی اخر اگه الهلال جوانمردی نکرده بود بازی اخر گروهی حذف بودین(که البته دلیل اینکه چرا دوست داشت شما بالا بیاین بعدا نیمه نهایی مشخص شد، منظورمو نفهمیدی از خربین بپرس توضیح میده واست! اونم هر 30دقیقه یبار!!) .
بازی یک چهارم اگه تو ده دقیقه اخر دوبار! به تیر دروازتون نخورده بود و یکیش میرفت تو گل حذف بودین!!
همه اینا رو گفتم که با این همه اختلاس و خرج میلیاردی و سند سازی و بازیکن تقلبی ! دیپلماسی فک نکنی خیلی شاخی!
داوری هم که دیگه هیچی نمیگم فقط ارجاعت میدم به بشار رسن و پیراهن مدافع بادران!
محمد
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۴:۱۳
پرسپولیس در حالی به چهار تیم آسیا رسید که در تمام بازی های حذفی حتی یک بازی هم جلوی تماشاگران خودش نکرد و عملا رفت و برگشت میهمان بود با وجود ده نفره الاهلی را حذف کرد و تا چهار تیم آسیا آمد این تیم در دوسال گذشته بهترین تیم ایران بوده پارسال هم قهرمان شد چون استحقاقش را داشت وامسال هم عالی عمل کرده بهترین دفاع و بهترین حمله لیگ رکورد امتیازی نیم فصل تاریخ لیگ را شکسته انکار این تیم مثل این است که در روز روشن خورشید را انکار کنید.
۳
محمد
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۴:۲۷
تیم خودت با افتضاح و شش گل خورده در مرحله شانزده تیم حذف شد انوقت به پرسپولیس حمله می کنی که چرا این طور صعود کرد و یا چرا فلان توپ به تیر دروازه خورد ببخشید که نحوه صعود ما شما را راضی نکرد!قهرمان لیگ قطر لخویا و الاهلی عربستان که یک بازیکن خارجی اش اندازه کل بازیکنان پرسپولیس قیمتش بود تیم نبودند.خدایا عقیده ام را از عقده ام مصون دار
۳
در جواب علی
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۱۱
تو تیرک دروازه رو دیدی ولی پنالتی هایی که پرسپولیس از دست دادو ندیدی؟ استقلال تو گروهی با تیم های درجه دو مثل خودش هم‌گروه بود فکر کردید خبریه؟به اولین تیم قوی که خوردید شش تا نوش جان کردید.ثانیا اگه الهلال جلوی الریان وا میداد مجبور میشد با قهرمان قطر بازی کنه ولی در صورت برد با استقلال خوزستان بازی میکرد طبیعیه که شل نکنن
۴
علی
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۵۱
نامردا این دیگه فوتبال نیست! نامردیه! جنگ زور و اسلحه و پول و بقولدخودشون دیپلماسی! و داوری و... هرچی که دارن گذاشتن وسط جلو یه چندتا تیم دیگه که فقط زورشون به یه توپ گرد فوتبال میرسه نهایتا!
محمد
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۳:۲۸
آخی.حتما منظورت تیم های مظلومی مثل سپاهان است که سالی چند میلیارد بودجه دولتی می گیرند.فدراسیون هم که دست اصفهانی هاست.یا شاید تیم مظلوم استقلال منظورت است که امسال تیم بیست و هفت میلیاردی بسته.یا تراکتور مظلوم که وسط فصل قبل دو باریکن پرسپولیس را به زور به بهانه سربازی گرفت.یا تیم مظلوم ذوب آهن که جلوی پرسپولیس آن پنالتی را برایش گرفتند که مرغ پخته را به خنده وا می داشت.
۹
علی
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۳:۴۹
اگرم 27میلیاردت صحت داشته باشه ، میشه 1/4 پولی که فقط هدایتی گفته،پرسپولیس تو یه سااله گذشته خرج کرده، 100میلیااارد !!!
مرغ پخته ای که واسه پنالتی ذوب اهن خندید، فقط واسه یه مورد پنالتی بشار رسن جلو بادران،مرد!!
محمد
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۴:۳۱
در ضمن عقده ای در همان بازی بادران یک گل صحیح پرسپولیس را در نیمه دوم افساید گرفتند.
۲
محمد
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۴:۰۳
آقای علی نسبتا محترم هدایتی گفته مگر حرف او سند است چه کاره باشگاه است می گوید فداراسیون ده میلیارد به پرسپولیس مول داده کداه ده میلیارد؟یا چون شیرازی ادعا کرده من من فلان قدر پول دادم حرفش درست است؟اگر پرسپولیس این همه پول دارد پس چرا حقوق بازیکنان عقب افتاده چرا این همه طلبکار از سر و کول باشگاه بالا می روند؟در مورد داوری هم فقط در بازی ابومسلم چهار اشتباه داوری وحشتناک به ضرر پرسپولیس شد.در بازی سپاهان بازیکن سپاهان هند کرد و همان توپ گل مساوی سپاهان شد در بازی پدیده پنالتی پرسپولیس اعلام نشدو...خلاصه خدایا عقیده ام را از عقده ام مصون دار
۴ ۱
فرناز آبیدل
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۱۵
محمد گرامی، جناب هدایتی دولابی مفسد رانتی، طبق اظهاراتش در برنامه نود، سند تک تک حرفها و عددها و رسیدهایش را پیشتر و قبل مصاحبه به برنامه نود ارسال و در مصاحبه دوم هم در اختیار عوامل برنامه قرار داده بود و لذا متاسفانه بر فرض حقیقی و دلی بودن دعایتان ( از معلم شریعتی) عقیده تان در اینجا مصونیت چندانی از علقه و عقده تان نداشت، احتراما”.
reza
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۸:۰۸
در جواب محمد: ادمین خردسال کانالهای تلگرام لنگی رو هوا قرارداد بازیکنا و کادر استقلال رو جمع زده و به عدد 27 میلیارد رسیده شماهم هی دارین تکرار میکنید نه برادر من این خبرا نیست. اما الان فقط مونده داد خواجه شیراز دربیاد که پرسپولیس حداقل فصلی 50 میلیارد هزینه کرده...
امید از تفت
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۲۹
به هدایتی چه ربطی داره پرسپولیس چقدر درآمد داشته یا چجوری مدیریت میشه!!؟
۱
AVA-86
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۴۹
از همونجا گفت شیرازی 57 میلیارد داده به تیم معلومه چقدرامارش مستنده. یعنی سامانه پیامکی 57 میلیارد دادپرسپولیس لابد همین قدرم داده استقلال!! با این حساب دوستان سامانه پیامکی عملا در راه رضای خدا کارکردن هیچی گیرشون نیومده. این اقا از روزی که اسناد وامش افشا شده مدام داره با ساختن ارقام تخیلی جوری وانمود میکنه اینگار کل هزار میلیارد تومن وام بانکیش رو خرج پرسپولیس کرده. همین جوری پیش بریم تا یک ماه دیگه افشاگری های هدایتی ادامه پیدا کنه لابد دارایی و دریافتی های پرسپولیس از منچستریونایتد و رئال مادرید و بارسلوناهم جلومیزنه!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر