فهرست
پورقاز اردوی سپاهان را ترک کرد/ مقصد: آق‌قلا
پورقاز اردوی سپاهان را ترک کرد/ مقصد: آق‌قلا

پورقاز اردوی سپاهان را ترک کرد/ مقصد: آق‌قلا

آی اسپورت - عزت‌الله پورقاز دیشب خواستار توجه بیشتر صدا و سیما و دولت به سیل‌زدگان شهرهای ترکمن‌صحرا شد و با وجود اینکه در اردوی تیم سپاهان منتظر بازی با ذوب‌آهن بود با کسب اجازه از امیر قلعه‌نویی راهی شهر آق‌قلا شد تا به مردم سیل‌زده این شهر کمک کند و در این روزهای سخت در کنار هم‌استانی‌های خود باشد.

پورقاز با توجه به ترک اردوی تیم به طور حتم در دربی اصفهان حضور نخواهد داشت! سرمربی تیم سپاهان با اجازه دادن به این مدافع کلیدی که این فصل در بیشتر بازی‌های سپاهان یکی از یازده بازیکن اصلی تیمش بوده گامی هر چند کوچک در ابراز همدردی با مردم سیل‌زده شهر آق‌قلا پرداخت. امروز سردار آزمون دیگر بازیکن فوتبال شاخص ترکمن‌صحرا در شهرهای سیل زده حاضر شد و ضمن ابراز همدردی با مردم در امداد‌رسانی با دیگر نیروهای امدادی همکاری کرد. سردار آزمون هم در ویدیویی که در صفحه شخصی‌اش منتشر کرد همانند عزت‌الله پورقاز امدادرسانی به مردم سیل‌زده شهرهای ترکمن‌صحرا را ضعیف برشمرد و گفت: «کمتر نیروهای امدادی در منطقه دیدم و این مردم بودند که به هم کمک می‌کردند.»

۷ ۱  
آی اسپورت
2019-03-23 00:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Hhm
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸، ۰۰:۴۵
خیلی جالبه سیل میاد مسول در تعطیلات،، زلزله میاد مسول در خواب جنگ میشه مردم جان بر کف، موقع بخور بخور مسول در صحنه، و شعار خدمتگذار هستیم مردم ولی نعمت هستن ولی در وقت کار حاضر نیستن تعطیلات را تعطیل کنن ولی مردم تا پای جان باید در صحنه باشند مسول مسول مسول اخه پخش نمیشه اگر تایپ کنم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر