فهرست
فکری به نکونام توهین کرد؟
فکری به نکونام توهین کرد؟

فکری به نکونام توهین کرد؟

آی‌اسپورت- سه ماه و سه هفته پس از آن که کار جواد نکونام و محمود فکری در قائمشهر به دعوا کشیده شد، این دو مربی در اهواز مقابل هم قرار گرفتند و حالا فیلم کوتاهی از پایان این بازی در فضای مجازی می چرخد که می تواند سرآغاز یک دعوای تازه بین فکری و نکونام باشد.

 بازی حساس هفته را فولاد ۲-۱ از استقلال برد، آن هم در حالی که استقلال یک بر صفر پیش بود. اوایل مرداد ماه امسال، این اتفاق دقیقا عکس امروز بین نکونام و فکری رخ داده بود. در هفته های پایانی لیگ نوزدهم، فولاد ۲-۰ از نساجی پیش بود که محمود فکری کام بک زد و نساجی ۳-۲ فولاد را برد.

 آن شب در قائمشهر میان نکونام و فکری دلخوری پیش آمد و این دلخوری ها به برنامه فوتبال برتر هم کشیده شد. البته در آن برنامه، نکونام دستیارش رجبی را روی خط فرستاد و فکری هم در پاسخ به رجبی، به در می گفت که دیوار بشنود!

 این بار در اهواز، استقلال پیش بود و فولاد برد و وقتی سوت پایان بازی به صدا درآمد، فیلم کوتاهی از صحنه های بعد از اتمام بازی در فضای مجازی چرخید. در این فیلم، به نظر می رسد محمود فکری در حال خوش و بش با قاسمی نژاد بازیکن مازندرانی فولاد، بدون آن که اسمی از نکونام بیاورد، از نحوه بازی فولاد گلایه می کند و به زبان مازندرانی به او می گوید؛ فقط ... به شما یاد داده است و حرف های نامفهوم دیگری هم می زند که کاربران در شبکه های اجتماعی می گویند به فحش رکیک شباهت دارد!

در واقع به نظر می رسد محمود فکری در حال حرف زدن پشت سر جواد نکونام است و البته از واژه های مناسبی هم استفاده نمی کند. در فضای مجازی طرفداران پرسپولیس با انتشار این فیلم، خواهان برخورد با سرمربی استقلال هستند و البته برخی طرفداران استقلال هم مدعی شده اند آنچه در فیلم به گوش می رسد صدای محمود فکری نیست و فیلم صداگذاری شده است.

 همین فیلم کوتاه ۱۲ ثانیه ای که البته از طریق رسانه های رسمی قابل پخش نیست، می تواند سرآغاز یک جنجال تازه باشد.  رابطه فکری و نکونام هیچ وقت دوستانه نبود. آنها یک سال در لیگ آزادگان با هم رقابت کردند که البته هر دو موفق شدند تیم های شان را به لیگ برتر برسانند اما در جریان بازی نفت مسجدسلیمان و نساجی که به میزبانی شاگردان فکری در مسجدسلیمان با نتیجه مساوی تمام شد، میان آنها بحث و جدل پیش آمد و بار دیگر در بازی فولاد و نساجی که این بار فکری سرمربی نساجی بود، اختلاف بالا گرفت و حالا هم با این که ابتدای بازی دو مربی خیلی صمیمی کنار هم ایستادند و عکس گرفتند، در پایان بازی فیلمی پخش شده که اصلا دوستانه نیست!

 آخرین باری که استقلال و فولاد در اهواز به مصاف هم رفتند نیز بازی به جنجال کشیده شد. داور بازی علی کریمی ار از زمین اخراج کرد و فرهاد مجیدی در اعتراض به قضاوت داور، به سکوها هدایت شد. آن شب، در جریان بازی جنجال شد و این بار در پایان بازی اتفاقی رخ داده که می تواند جنجال ساز باشد!

۵ ۲  
آی اسپورت
2020-11-21 00:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
علی پرسپولیسی
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹، ۰۰:۵۸
"در این فیلم، به نظر می رسد محمود فکری در حال خوش و بش با قاسمی نژاد بازیکن مازندرانی فولاد، بدون آن که اسمی از نکونام بیاورد، از نحوه بازی فولاد گلایه می کند و به زبان مازندرانی به او می گوید؛ فقط ... به شما یاد داده است و حرف های نامفهوم دیگری هم می زند که کاربران در شبکه های اجتماعی می گویند به فحش رکیک شباهت دارد!"
شایت ورزشی یا هر کسی که همچین ماله ای روی یه کلیپ واضح میکِشه دقیقا هموناییه که محمود فکری تو این کلیپ گفت!! مخصوصا کلمه آخری که گفت.
اقلیت تاس
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹، ۰۰:۵۹
فکری به نکونام چیزی نگفت... پسرشجاع داشت به سریندیپیتی فحاشی میکرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر