فهرست
بازگشت هشتِ شاکی به استقلال منتفی شد / قطری‌ها جباری را ول نمی‌کنند
بازگشت هشتِ شاکی به استقلال منتفی شد / قطری‌ها جباری را ول نمی‌کنند

بازگشت هشتِ شاکی به استقلال منتفی شد / قطری‌ها جباری را ول نمی‌کنند

آی اسپورت – بازگشت مجتبی جباری به استقلال بعد از جدایی علی فتح الله‌زاده از این باشگاه یکی از خبرهایی بود که با حساسیت زیادی توسط دوستداران استقلال دنبال می‌شد.

سفر این بازیکن به تهران باعث شد تا شائبه مذاکره او با بهرام افشارزاده به وجود بیاید. به هر حال هشتِ آبی‌ها با وجود اینکه همیشه شاکی است، چهره‌ای وسوسه کننده است و کمتر استقلالی پیدا می‌شود که بتواند به راحتی از او چشم پوشی کند.

با این حال انگار باید بازگشت جباری به استقلال را منتفی بدانیم. چرا که قطری‌ها مصرانه از ادامه همکاری با هافبک ایرانی خود می‌گویند. در همین رابطه جاسم عبدالله مدیر ورزشی باشگاه الاهلی قطر در گفت‌و‌گو با «فارس» گفت: جباری به تازگی قراردادش را یک فصل دیگر با الاهلی تمدید کرده بنابراین ما با این بازیکن یک فصل دیگر قرارداد داریم. به دلیل پیشنهاد تیم دیگر حاضر نیستیم قراردادمان با جباری را فسخ کنیم.

با این تفاصیل استقلالی‌ها باید صبر کنند تا در زمان دیگری شاید جباری را با پیراهن آبی ببینند، البته به شرطی که علی فتح الله‌زاده بعد از اتمام قرارداد مجتبی جباری با الاهلی قطر به استقلال بازنگشته باشد.

  ۲  
آی اسپورت
2014-05-23 11:35:22
نظر دهید

۲ نظر
♥Ss....تاج آسیا♥
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۴۱
جباری فسخ میکنه و میاد مطمئنم
فرهاد
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۴۷
واقعا واسه فدراسیون و کیروش متاسفم که به همین راحتی اجازه دادن جباری از تیم ملی خداحافظی کنه. فدراسیون و کیروش میتونستن باهاش صحبت کنن و اجازه ندن خداحافظی کنه . واقعا حیف شد جای خالیشو تو جام جهانی احساس میکنیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر