فهرست
دیویس کاپ: دو پیروزی ابتدایی ایران
دیویس کاپ: دو پیروزی ابتدایی ایران

دیویس کاپ: دو پیروزی ابتدایی ایران

آی‌اسپورت- تیم ملی دیویس‌کاپ ایران با پیروزی در دو دیدار نخست تنها یک پیروزی با ماندن در گروه ۲ آسیا/اقیانوسیه فاصله دارد. امروز در دور پلی‌آف رقابت‌های جام دیویس ۲۰۱۷ در شهر اصفهان، تیم ملی تنیس ایران برای باقی‌ماندن در گروه ۲ آسیا/اقیانوسیه به مصاف تیم ویتنام رفت. در دیدار اول، شاهین خالدان، بهترین‌ تنیس‌باز حال حاضر ایران از اصفهان در برابر مین توان فام قرار گرفت و موفق شد در مصافی یک‌طرفه حریفش را در سه ست پیاپی و با نتایج ۰-۶ ۴-۶ ۲-۶ درهم بکوبد و ایران را ۱ بر صفر پیش بیندازد.

در دیدار دوم، حمیدرضا نداف که او نیز اهل اصفهان است به مصاف این ووئن هوانگ رفت. او در ابتدای بازی شروع ناموفقی داشت و گیم سرویس خود را از دست داد، اما در ادامه توانست بر بازی مسلط شود و کار تا نتیجه ۴-۵ پایاپای پیش رفت تا اینکه در یکی از امتیازات این گیم، هوانگ از ناحیه‌ی مچ پا دچار مصدومیت شد و نتوانست به بازی ادامه دهد تا به این ترتیب حمیدرضا نداف دومین برد را برای ایران به ارمغان آورد.

فردا در روز دوم مسابقات و از ساعت ۱۱ صبح، تیم اشکان شکوفی و امیروالا معدنچی در دیدار دونفره با تیم کواک-خان لی و مین توان فام به رقابت خواهند پرداخت. در صورتی که ایران در این مسابقه به برتری دست یابد، پیروزی‌اش در نتیجه کلی نیز مسجل می‌شود و دو دیدار باقیمانده به صورت تشریفاتی برگزار خواهد شد.

تیم ویتنام در این دیدار مهره اصلی خود هوانگ لی که در رتبه‌ی ۵۹۱ انفرادی و ۵۴۵ دونفره رده‌بندی جهانی قرار دارد را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

     
آی اسپورت
2017-04-08 14:59:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر