فهرست
معادله حل نشدنی منصوریان/ مدافع چپ تخصصی، بیرون!
معادله حل نشدنی منصوریان/ مدافع چپ تخصصی، بیرون!

معادله حل نشدنی منصوریان/ مدافع چپ تخصصی، بیرون!

آی اسپورت- هفته هشتم لیگ برتر درحالی از امروز استارت خورد که علیرضا منصوریان هنوز مدافع چپ تیمش را نشناخته است. او در 7 بازی اخیر لیگ برتر و تک بازی جام حذفی به دفعات از امید نورافکن، هرایر مگویان، میثم مجیدی، یعقوب کریمی و میلاد زکی پور استفاده کرده و نتیجه نگرفته است. در این مدت، لیگ دو بار به دلیل بازیهای تیم ملی تعطیل شده ولی این معادله حل نشده است.

از بین این 5 نفر، 3 بازیکن یعنی میثم مجیدی، میلاد زکی پور و امید نورافکن (با ارفاق) به صورت تخصصی مدافع چپ هستند. مگویان یک مدافع میانی است که البته در این فصل در تمامی پست های خط دفاعی به بازی گرفته شده و یعقوب کریمی بازیکنی است برای نیمه زمین رقبا.

اتفاق جالب درباره استقلال و بازی فردایش برابر سیاه جامگان این است که منصوریان بازهم باید بدون مدافع چپ تخصصی تیمش را بچیند. سرمربی استقلال در میان تعجب روی نام میثم مجیدی (بعد از نمایش خوبی که در انزلی برابر ملوان نوین در جام حذفی داشت) و میلاد زکی پور (که منصوریان می گفت پدیده استقلال در این فصل می شود) خط کشیده و این دو بازیکن جایی در فهرست 18 نفره ندارند. دیگر دفاع چپ تخصصی این تیم یعنی امید نورافکن هم با تیم ملی جوانان در بحرین حضور دارد و همه اینها یعنی استقلال بازهم با یک مدافع چپ غیرتخصصی بازی می کند.

 

۲    
آی اسپورت
2016-10-14 20:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر