فهرست
سوال مطهری؛ برکناری فردوسی‌پور، چرا؟
سوال مطهری؛ برکناری فردوسی‌پور، چرا؟

سوال مطهری؛ برکناری فردوسی‌پور، چرا؟

آی اسپورت - علی مطهری، نماینده مجلس شورای اسلامی هم به جمع معترضانی پیوست که به برکناری عادل فردوسی‌پور از برنامه «۹۰» واکنش نشان دادند. او در پستی اینستاگرامی نوشت: «برکناری فردوسی‌پور، چرا؟! کنار گذاشتن آقای عادل فردوسی‌پور از برنامه نود، آنهم دزدانه و در آستانه سال نو، یک بد سلیقگی و بی‌اعتنایی به نظر مردم و حاکی از یک نوع استبداد بود. همه می‌دانیم که این حذف یک اجرای دستور بوده ولی وقتی که مقام رهبری می‌گویند من فقط رئیس صداوسیما را تعیین می‌کنم و وارد جزئیات نمی‌شوم، قاعدتا این دستور از ناحیه رهبری و بیت ایشان نیست. پس این‌گونه دستورات که رئیس سازمان هم از آن راضی به نظر نمی‌رسد، از کجا صادر می‌شود؟

1
1

لازم است دو نماینده قوه مقننه در شورای نظارت بر صدا و سیما این موضوع را دنبال کنند. اگر برنامه آقای فردوسی‌پور اشکالاتی داشته با تذکر قابل حل بود، نه این‌که یک زمینه خوب برای تربیت جوانان و اصلاح ساختار ورزش کشور را از بین ببریم. امیدوارم مسئولان صداوسیما در این تصمیم خود تجدید نظر کنند و برنامه نود، سال نو را با آقای فردوسی‌پور آغاز کند.

۱۱ ۳  
آی اسپورت
2019-03-24 00:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
قارتال
يكشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸، ۰۵:۰۹
کی قراره به شما تذکر بده مردک که یک مملکتو به گند کشیدید؟
۲
بنفش
يكشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸، ۰۹:۲۶
یادش بخیر علی،موقع لغو سخنرانی شما ربع ساعت بعد رئیس‌جمهور دستور پیگیری میداد.سیل گلستان وآه مردم سه روز گذشت چیزی نشد.ولی اشکال نداره ما هوا نداریم ولی هوای تو داریم.یا ما اهل روزه نیستیم ولی ربنا شجریان میخواهیم با قیمت طلا پیاز بگرییم
۴
.
يكشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۴۰
اینم داره از برکات کسی دیگه امرار معاش میکنه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر