فهرست
نقل قول‌های روز: نورافکن نباید ترانسفر شود
نقل قول‌های روز: نورافکن نباید ترانسفر شود

نقل قول‌های روز: نورافکن نباید ترانسفر شود

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

در طول هفته گذشته هواداران در فضای مجازی و خیلی از رسانه‌ها روی بحث رکوردشکنی حسینی زوم کرده بودند و این موضوع می‌تواند برای این دروازه‌بان جوان ایجاد استرس کند و تمرکز او را در بازی بر هم بزند. حسینی باید این بحث رکورد شکنی را از ذهنش بیرون کرده و فقط روی بازی تمرکز کند. اگر حواس او به رکورد شکنی باشد ممکن است این موضوع به ضرر خود او و استقلال تمام شود.

توصیه ایوب اصغرخانی به دروازه بان استقلال در آستانه بازی با تراکتور

این دو از بازیکنان خوب استقلال هستند و توانسته اند در موفقیت های استقلال نقش بالایی داشته باشند اما باید بپذیریم آبی پوشان متکی به فرد نیستند و نفراتی چون منتظری و اسماعیلی می توانند جانشینان خوبی برای این دو غایب مقابل ترکتورسازی باشند.

نظر ستار همدانی درباره غیبت چشمی و جپاروف در بازی با تراکتورسازی

مدیریت باشگاه و هیات مدیره باید قاطعانه جلوی این موضوع را بگیرند. الان استقلال در موقعیتی قرار دارد که باید بازیکن بگیرد و تقویت شود نه این که بازیکن هم از دست بدهد. اگر نورافکن از استقلال برود الان کدام بازیکن هم سطح او است و می‌تواند جایش را پر کند؟ بازیکن استخدام باشگاه است و باید به قراردادی که با باشگاه دارد تن دهد. مدیر باشگاه باید نورافکن را نگاه دارد و او را به نوعی قانع کند که از نظر روحی تاثیر منفی روی او نگذارد.

نظر میرشاد ماجدی درباره احتمال ترانسفر امید نورافکن

من هم توانستم به روند گلزنی هایم ادامه دهم و به پرسپولیس نیز کمک کنم. البته هرگز دنبال افتخارات شخصی نیستم و دوست دارم پرسپولیس قهرمان لیگ شود. اگر فرصتی باشد، با کمک سایر بازیکنان گلزنی هم می کنم.

آقای گل فعلی لیگ مدعی است که به دنبال افتخارات شخصی نیست

 

۱    
آی اسپورت
2018-01-04 09:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر