فهرست
کنایه میداودی به یوسفی؛ تیمت برنده نشد
کنایه میداودی به یوسفی؛ تیمت برنده نشد

کنایه میداودی به یوسفی؛ تیمت برنده نشد

آی‌اسپورت- میلاد میداودی مهاجم تیم نفت مسجدسلیمان که در بازی امروز مقابل پرسپولیس غایب بود گزارش پیمان یوسفی از مسابقه مقابل پرسپولیس را جانبه دارانه ارزیابی کرده است. میلاد میداودی پس از اتمام بازی با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامش به پیمان یوسفی کنایه زده که عدالت را بین دو تیم رعایت نکرده و دوست داشته تیمش (پرسپولیس) برنده شود.

میداودی که سابقه بازی در استقلال را دارد و همواره در دیدارهای رو در رو مقابل پرسپولیس عملکرد خوبی از وی به خاطر داریم، در صورت حضور در میدان می توانست مهره موثری برای تیمش باشد اما در نهایت او به دلیل مصدومیت دیدار برابر پرسپولیس را از دست داد.

انتقاد او به پیمان یوسفی در شرایطی است که یوسفی در لحظات پایانی و در اوج حملات پرسپولیس با صدای بالا بازی را گزارش می کرد که احتمالا این مساله مورد انتقاد میداودی قرار گرفته است اگرچه پیمان یوسفی هرگز در فوتبال ایران متهم به جانبه داری از تیمی نشده است.

 

ورزش سه

۹ ۳  
آی اسپورت
2018-08-17 23:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
امید از تفت
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۴۱
میلاد جان خودت ناراحت نکن لنگ چیه که طرفدارش چی باش اخه خخخخ یه مشت عقده ای که هنور در کف فینال آسیا هستن
Amir
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۴۹
توام اگه حرفه ای هستی فکر تیمت باش نه با قلب آبی گذاشتن. واسه قلب آبی گذاشتن به اندازه کافی پیشکسوت و هوادار داره توام اگه یکروز بازی نکردی یا مربی نبودی اون موقع حرص و جوش بخور فعلا که پول اونجا رو گرفتی قلب زرد باید بذاری.
علی لنگ سوراخ کن
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۵۴
من یه جواب خوب دارم واسه این امیر لنگی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر