فهرست
تکذیب انتقال به منچستر، بایرن تمایلی برای فروش مولر ندارد
تکذیب انتقال به منچستر، بایرن تمایلی برای فروش مولر ندارد

تکذیب انتقال به منچستر، بایرن تمایلی برای فروش مولر ندارد

آی اسپورت- منچستر یونایتد با گزینه های زیادی از همین حالا بازار نقل و انتقالات را جدی گرفته است اما از لیست بلند بالای فن خال که بیشتر ستاره های آلمانی در آن دیده می شود چیزی باقی نمانده و اکثر این ستاره ها تمایلی برای حضور در یونایتد ندارند.
توماس مولر نیز یکی از بازیکنان مد نظر فن خال بود که شایعات پیوستن به منچستر را رد کرد و به گزارش گاردین باشگاه بایرن مونیخ برنامه ای برای فروش این مهاجم جوان ندارد.
پس از ورود پپ گواردیولا به بایرن مونیخ و ارائه سبک مبتنی بر تیکی تاکا، توماس مولر فرصت برای حضور در ترکیب اولیه گواردیولا در بازی های بزرگ نیافت و همین امر موجب نارضایتی مولر شد با توجه به اصرار گواردیولا برای استفاده از این تاکتیک به نظر می رسید که مولر می تواند در مقابل وسوسه ی حضور در منچستر و بازی زیر نظر لوئیس فن خال سرمربی محبوب خود تسلیم شود اما باشگاه بایرن هیچ تمایلی برای فروش او ندارد تا این انتقال در همان ابتدا با شکست مواجه شود.
پس از رد کردن پیشنهاد منچستر یونایتد توسط متس هوملس، تونی کروس حالا توماس مولر نیز از حضور در اولدترافورد سر باز زده است تا یونایتدی ها برنامه ریزی جدی تری برای فصل نقل و انتقالات داشته باشند.
     
آی اسپورت
2014-05-23 16:05:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر