فهرست
رومینیگه: هنوز برنامه ی بایرن برای نقل و انتقالات تمام نشده است
رومینیگه: هنوز برنامه ی بایرن برای نقل و انتقالات تمام نشده است

رومینیگه: هنوز برنامه ی بایرن برای نقل و انتقالات تمام نشده است

آی اسپورت- بایرن مونیخ پیش از آغاز فصل نقل و انتقالات تابستانی روبرت لواندوفسکی و سباستین روده را به مونیخ آورد اما کارل هاینس رومینیگه مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ معتقد است که برنامه های این باشگاه برای فصل نقل و انتقالات به پایان نرسیده است.
رومینیگه در گفتگویی با وبسایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ در مورد شایعات اخیر پیرامون تونی کروس گفت:\" همینطور که گفته ام هدف ما تمدید قرارداد با کروس است و این چیزی است که هنوز می تواند اجرایی شود. اگر ما نتوانیم در این مورد به توافق برسیم باید به گزینه های دیگر فکر کنیم.\"
رومینیگه در مورد جذب بازیکنان و پدیده هایی که در جام جهاین برزیل معرفی می شوند گفت:\" ما اساسا یک تیم بسیار خوب داریم که چندان هم پا به سن گذاشته نیستند هیچ یک از بازیکنان ما قصد بازنشستگی ندارند و این فرصت را به ما می دهد که به آرامی شرایط را در آینده بررسی کنیم.
اما هنوز هم ما ارتباط بسیار نزدیک با بازار نقل و انقتلات خواهیم داشت خوشبختانه منابع مالی باشگاه بسیار خوب است و این اجازه را می دهد که بدون مشکل وارد بازار شویم اما هرگونه نقل و انتقال بازیکن پیش از جام جهانی اتفاقی است که به ندرت رخ می دهد.\"
     
آی اسپورت
2014-05-23 16:59:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر