فهرست
رسمی: پتروویچ سرمربی تراکتورسازی شد / یک چشم سبز میانِ پرشور‌ها
رسمی: پتروویچ سرمربی تراکتورسازی شد / یک چشم سبز میانِ پرشور‌ها

رسمی: پتروویچ سرمربی تراکتورسازی شد / یک چشم سبز میانِ پرشور‌ها

آی اسپورت – بالاخره بعد از یکماه بازی با اسم‌های مختلف داخلی و خارجی باشگاه تراکتورسازی تبریز با ولادیمیر پتروویچ به توافق نهایی رسید تا این چهره صربستانی در لیگ چهاردهم و همچنین لیگ قهرمانان آسیا هدایت قرمزهای تبریز را به عهده بگیرد.

نظمی که در مقام مدیرعاملی باشگاه تراکتورسازی چهره‌ای پرخبر است، در این خصوص به سایت رسمی باشگاه گفت: با بررسی که بین ۳گزینه داخلی و ۲۵ گزینه خارجی داشتیم با توجه به سابقه و رزومه بسیار خوب این مربی ۵۸ساله اهل کشور صربستان با او به توافق رسیدیم. قرار است هفته آینده این سرمربی به تبریز بیاید تا قراردادش را با تراکتورسازی نهایی کند.

گفتنی است پتروویچ سابقه بازی در تیم‌های ستاره سرخ بلگراد، آرسنال انگلیس، نانسی فرانسه و استاندارد لیژبلژیک را در کارنامه دارد. این مربی به عنوان سرمربی در تیم‌های ستاره سرخ بلگراد، زیر ۲۱سال صربستان، دالیان چین، تیم ملی چین و تیم ملی عراق فعالیت کرده است. پتروویچ در یک فصل حضور خود در دالیان دو مقام قهرمانی در لیگ و حذفی چین به دست آورده و با درخشش این تیم به عنوان سرمربی تیم ملی چین انتخاب شد. زمان ورود این سرمربی به تبریز به زودی اعلام می‌شود.

  ۴  
آی اسپورت
2014-05-23 16:15:31
نظر دهید

۴ نظر
TT ARENA
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۲۴
گمشه به درک امسال علاوه بر اینکه خواستار بازگشت تونی از همون بازی اول خواهیم شد خواستار استعفای نظمی احمق هم هستیم بجای نظمی نفهم باید حاج فتح الله بیاد.
تــــــــــــــــــــــــونـــــــــی اولیویرا
نظمی حیا ائت تیراختوردان سیهدیر گئت
امیر تبریز اوغلی
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۴
خخخخخخخخخخخخخخخ
هههههههههههههههههه
...
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۱
آقایون خواهش میکنم بیخیال تونی شین تونی اگه مربی بود با تیم یه جام میاورد اون جام حذفی رو هم که اگه مجید جلالی نبود عمرا میتونستیم ببریم بخاطر دو سه تا پشک وارویی که تونی کنار زمین میزنه نمیشه که تیمو به فنا بدیم .
-
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۱۷
واقعا کودنتر از این نظمی تو کل دنیا پیدا نمیشه رفته کسی رو آورده که از کل مربیان ایرانی پایین تر هست شاید با ارفاق بشه گفت این صربستانی در حد محمود یاوری هست.نظمی منتظر ما تو استادیوم باش الاغ الدنگ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر