فهرست
نظرسنجی AS : پنجاه درصد اسپانیایی ها معتقدند که کاستا فردا بازی می کند
نظرسنجی AS : پنجاه درصد اسپانیایی ها معتقدند که کاستا فردا بازی می کند

نظرسنجی AS : پنجاه درصد اسپانیایی ها معتقدند که کاستا فردا بازی می کند

آی اسپورت - به روز موعود نزدیک می شویم. فردا شب آخرین بازی باشگاهی اروپا در فصل 2013-2014 بین رئال مادرید و اتلتیکو در لیسبون برگراز خواهد شد.

فینال چمپیونزلیگ که نگاه همه فوتبالدوستان جهان را به خود جلب خواهد کرد. هر دو تیم با مصدومینی روبرو هستند. مصدومینی مهم و سرشناسی که هنوز مشخص نیست که به بازی فردا خواهند رسید یا خیر.

در رئال مادرید وضعیت په په تقریبا مشخص شده و او به این بازی مهم نخواهد رسید اما تا ساعتی دیگر مشخص می شود که بنزما موفق به غلبه بر مصدومیت خود شده است یا خیر.

اما در سوی دیگر میدان و در اردوی اتلتیکو آردا توران و دیگو کاستا سرشناس ترین مصدومان هستند. وضعیت آردا کمی بهتر از دیگو کاستاست و احتمال بازی کردن او بیشتر از مهاجم برزیلی است.

اما کاستا که برای درمان پای مصدوم خود روز سه شنبه حتی به بلگراد هم سفر کرد ، هنوز وضعیت مشخصی ندارد.

وبسیات AS به همین منظور در یک نظرسنجی از خوانندگان خود خواسته بود تا در مورد شانس بازی کردن کاستا در بازی فینال نظر بدهند.

از مجموع 7000 شرکت کننده در این نظرسنجی 49.5 درصد به بازی کردن کاستا و 50.5 درصد به بازی نکردن او رای داده بودند. به عبارتی تقریبا نیمی از اسپانیایی ها معتقدند که او فردا بازی خواهد کرد.

در هر صورت چولو سیمئونه یک روز دیگر وقت دارد تا در این مورد به جمع بندی نهایی برسد. آیا واقعا کاستا در بازی مقابل رئال به میدان خواهد رفت ؟

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-23 16:19:22
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۸
حتما بازی میکنه صد درصد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر