فهرست
پرسپولیسی ها نظر بدهند/ کریم - نوروزی، کدام خرید ایده آل تر است؟
پرسپولیسی ها نظر بدهند/ کریم - نوروزی، کدام خرید ایده آل تر است؟

پرسپولیسی ها نظر بدهند/ کریم - نوروزی، کدام خرید ایده آل تر است؟

آی اسپورت  - علیرغم مطرح شدن نام کریم انصاری فرد برای حضور در باشگاه پرسپولیس از چندین روز قبل، رضا نوروزی گزینه اول سرخپوشان بوده و فاصله چندانی با امضای قرارداد با این باشگاه ندارد. در مجموع به نظر می رسد انتخاب یک نفر از بین این دو مهره، کار ساده ای برای علی دایی نباشد. از یک طرف کریم انصاری فرد موفق شده در فصل گذشته عنوان آقای گلی لیگ برتر را تصاحب کند و شرایط سنی بسیار مناسب تری نسبت به نوروزی دارد، از طرف دیگر اما باید به این نکته نیز توجه کرد که او در حضور قبلی اش در این باشگاه چندان موفق نبوده است. در کنار محبوبیت کریم در میان پرسپولیسی ها، توجه به این موضوع نیز اهمیت دارد که احتمالا دایی ترجیح می دهد به سبب نمایش های خوب عباس زاده در انتهای لیگ سیزدهم، فصل را با او استارت بزند و بعید به نظر می رسد کریم به سادگی حاضر به نیمکت نشینی در این تیم باشد. در ساعات گذشته، بحث داغی بین هواداران پرسپولیس در شبکه های اجتماعی بر سر انتقال این دو بازیکن درگرفته است. شما پرسپولیسی ها هم اینجا برایمان بنویسید که ترجیح می دهید آقای گل لیگ سیزدهم را در تیم محبوب تان ببینید و یا مهاجم موقعیت شناسی که سابقه ویژه ای نیز در گل زدن به استقلال دارد؟ 

  ۹  
آی اسپورت
2014-05-23 16:26:15
نظر دهید
۹ نظر
آرش666666
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۲۸
بدون شک کریم بهترین گزینه برا پرسپولیس هستش
ali
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۳۲
karim
امین نامی
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۳۹
نوروزی
saheb
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۵
نوروزی عااااااالیه
شهروند
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۱۱
کریم
SEYED JALAL
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۸
;کریم فصل قبل تجربه الش بود و پاسور خوبی به اعتقاد من نداشتیم ول امسال پاسور های خوبی داری و اگه قرار داده بیش از یک ساله ببندند خیلی به نفع پریپولیس هستش....کریممممممم
علی
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۸
هر دو عالین اما وقتی عباس زاده هست به هیچ کدوم نیاز نداریم
امین
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۸
عباس‌زاده الان بهترین گزینه برای پرسپولیسه. کریم از نوروزی شرایطش بهتره ولی من خیلی امیدوارم که بتونه به اروپا ترنسفر شه. نوروزی گزینه خوبیه به شرطی که با نیمکت نشینی کنار بیاد و حاشیه نسازه.
مشروح
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۵۵
نوروزی متعلق به پرسپولیسه کسی که 9 گل به استقلال زده کجا بره جز پرسپولیس؟ قطعا نوروزی از کریم بهتره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر