فهرست
گزراش روز : پرواز اتلتیکو به سمت لیسبون ؛ کاستا در آخرین تمرین گروهی شرکت کرد
گزراش روز : پرواز اتلتیکو به سمت لیسبون ؛ کاستا در آخرین تمرین گروهی شرکت کرد

گزراش روز : پرواز اتلتیکو به سمت لیسبون ؛ کاستا در آخرین تمرین گروهی شرکت کرد

آی اسپورت - پس از دو روز مداوا زیر نظر دکتر کواچویچ صرب امروز کاستا موفق شد تا در تمرینات گروهی شرکت کند . البته در تمام طول تمرین این مهاجم ، جوانب احتیاط را رعایت می کرد بدون اینکه کوچکترین فشاری رو پای مصدومش بیاورد.

هدف حضور در بازی فینال است ؛ چیزی که خود بازیکن به آن متقاعد شده است. در آخرین تمرین اتلتیکو قبل از عزیمت به لیسبون کاستا سعی می کرد که با پای راست مصدوم خود به توپ ضربه نزند و تمام مدت با پای چپ خود مشغول ضربه زدن بود و تا زمانی که مجبور به دویدن نبود هم این کار را انجام نمی داد.

کاستا عنوان داشت که دردی ندارد و اگر پای مصدوم خود را بلند نمی کند به دلیل احساس درد نیست . قضیه فقط جنبه احتیاطی دارد.

در نقطه مقابل آردا توران با وجود اینکه هنوز احساس درد می کند ولی شانس بیشتری برای بازی کردن در فینال دارد .فردا در آخرین تست پزشکی مشخص خواهد شد که این دو مصدوم سرشناس اتلتی به بازی فینال خواهند رسید یا خیر .

\"El

پس از انجام آخرین تمرین امروز ، بازیکنان راهی اتاق های خود در کمپ تمرینی شده تا برای رفتن به فرودگاه آماده شوند. ساعتی بعد تمام اعضای این تیم سوار اتوبوس شده و به سمت فرودگاه حرکت کردند.

اولین تمرین اتلتی در ورزشگاه دالوژ لیسبون ، امروز ساعت 19 به وقت محلی انجام خواهد شد. شاید در این تمرین بهتر بتوان در مورد وضعیت دیگو کاستا نظر داد و احتمالا چولو سیمئونه در انتهای تمرین در این مورد به یک نتیجه ضمنی خواهد رسید.

بازیکنان اتلتیکو در صفحات اجتماعی خود در توئیتر و فیسبوک عکس های خود در هنگام پرواز به سمت لیسبون را منتشر کرده اند ، با نوشته هایی حاکی از هیجان و شوق آنها نسبت به بازی فینال .

عبارت مشترک در بین تمام نوشته ها این عبارت است :  \" آخرین فینال \" 

     
آی اسپورت
2014-05-23 16:51:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر