فهرست
داوید لوئیز در آستانه انتقالی 49 میلیون یورویی به پاری سن ژرمن
داوید لوئیز در آستانه انتقالی 49 میلیون یورویی به پاری سن ژرمن

داوید لوئیز در آستانه انتقالی 49 میلیون یورویی به پاری سن ژرمن

آی اسپورت- به گزارش بخش بریتانیایی سایت گل، داوید لوئیز، مدافع برزیلی چلسی، در آستانه پیوستن به پاری سن ژرمن با انتقالی 49 میلیون یورویی است.

گفته می شود مذاکرات چلسی و باشگاه فرانسوی برای فروش این ملی پوش برزیلی در مراحل پایانی قرار داد و انتظار می رود که این انتقال تا پیش از آغاز جام جهانی نهایی شود.

مدیران پی اس جی برای اینکه مانع از انتقال لوئیز به بارسلونا شوند، خیلی زود دست به کار شوند و حالا در صورت نهایی شدن انتقال این بازیکن به پارک دو پرنس، احتمالا باشگاه کاتالانی برای خرید مارکینیوس اقدام خواهد کرد. مارکینیوس که تابستان گذشته از رم به پی اس جی پیوست، با ورود داوید لوئیز چاره ای جز پیدا کرده یک باشگاه جدید برای خود نخواهد داشت.

ژوزه مورینیو چراغ سبز لازم برای جدایی داوید لوئیز را داده است. او این فصل بیشتر از جان تری و گری کیهیل در قلب خط دفاعی تیمش استفاده کرده و لوئیز در بازی های زیادی روی نیمکت نشست.

گفته می شود دو باشگاه بر سر انتقال لوئیز روی قیمت 49 میلیون یورو به توافق رسیده اند و لوئیز که اکنون در اردوی برزیل برای جام جهانی است، به زودی راهی پاریس خواهد شد تا بعد از شرکت در تست های پزشکی، انتقالش را نهایی کند.

در صورتی که این انتقال نهایی شود، مورینیو منبع مالی لازم برای خرید دیه گو کاستا را هم به دست خواهد آورد.

     
آی اسپورت
2014-05-23 17:56:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر