فهرست
گزارش روز: راه آهن آخرین واگن خالی از یک قطار عجول
گزارش روز: راه آهن آخرین واگن خالی از یک قطار عجول

گزارش روز: راه آهن آخرین واگن خالی از یک قطار عجول

آی اسپورت – در فاصله دو ماه و سه روز تا شروع فصل چهاردهم لیگ برتر راه آهن تهران تنها تیمی است که بلاتکلیف مانده و مشخص نیست با چه وضعیتی قرار است در فصل آینده حضور پیدا کند.
راه آهن سورینت  با مشکلات مالی  و بلاتکلیفی  ناشی از دستگیری بابک زنجانی  تا آخر فصل گذشته خودش را کشاند اما بعد از پایان فصل اعلام شد امتیاز این باشگاه به فروش خواهد رسید .همان زمان اعلام شد این امتیاز مشتری هایی هم دارد و به زدی جابجایی امتیاز اتفاق خواهد افتاد اما تا امروز هیچ خبری در این خصوصو مطرح نشده و سدرگمی ها ادامه دارد.
در این میان بازیکنان راه آهن که هنوز از فصل گذشته مقدار قابل توجهی طلبکارند نمی دانند برای دریافت مطابات شان باید به چه کسی مراجعه کنند  و کی قرار است به باقیمانده پول هایشان برسند.از طرفی راه آهنی ها نمی دانند چه چیزی در انتظارشان است و اگر مالک جدیدیی بخواهد تیم را به شهرستان ببرد چه کار باید بکنند.
البته این اتفاقات در مورد راه آهن چندان هم عجیب نیست و هر سال  این مسائل به صورت کلیشه ای تکرار می شود تا برخی بازیکنان با تجربه این تیم بی خیال  ادامه ماجرا به مسافرت رفته و غصه آینده شان را نخورند.بعضی ها هم که آزاد شده اند در حال مذاکره با تیم های دیگر هستند تا خیلی زود تکلیف فصل آینده شان را مشخص کنند.
     
آی اسپورت
2014-05-23 19:18:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر