فهرست
اسکوچیچ با تیم قهرمان چه می کند؟
اسکوچیچ با تیم قهرمان چه می کند؟

اسکوچیچ با تیم قهرمان چه می کند؟

آی اسپورت – کنار گذاشتن دراگان اسکوچیچ  از سوی مدیران ملوان هنوز هم یک بحث مهم در میان مردم عاشق فوتبال انزلی  است و البته قابل پیش بینی است که خیلی از آنها این اتفاق را یک اشتباه نابخشودنی به حساب بیاورند.این اشتباه نابخشودنی باشگاه با برنامه ای مثل فولاد را البته صاحب خوراکی می کند که ظاهرا اهداف بزرگتری نسبت به آنچه در ذهن مدیران ملوان می گذرد ،دارد  و شاید مراحلی بالاتر از یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را مد نظر قرار داده است.
دراگان اسکوچیچ کروات حالا سرمربی فولاد است و شاید بتواند موفقیت های هموطنان خود در این باشگاه از وینکو بگوویچ  و لوکا بوناچیچ گرفته تا ملادن فرانچیچ تکرار کند و جاپای آنها بگذارد اما سوال مهم و اساسی اینجاست که  دراگان با تیم قهرمان چه خواهد کرد؟ آیا او برای تکرار این عنوان و البته حضور قدرتمندانه در لیگ آسیا  توانایی کافی را دارد یا در  روزهایی که ستاره های تیمش  هوای تهران کرده اند اصلا می تواند  به این اتفاقات مهم فکر کند؟
اسکوچیچ برای تیم قهرمان چه نقشه هایی دارد؟ آیا او طاقت سختگیری های هواداران اهوازی را دارد؟ آیا فولادی ها بعد از فرکی از جانشینش – هر چقدر هم در شهر دیگری موفق باشد – استقبال خواهند کرد یا دراگان باید منتظر شروعی دشوار باشد؟
تمام این اما و اگرها  تا مشخص شدن تکلیف بازیکنان فولاد  شروع به کار این تیم  باقی خواهد ماند مگر اینکه دراگان در همین نقطه صفر برخلاف ظاهر آرامش نشان مان دهد با  تدبیر و اندیشه تیم جدیدش را انتخاب کرده و می خواهد با توپ پر راهی فولاد شود.
  ۲  
آی اسپورت
2014-05-23 19:41:36
نظر دهید

۲ نظر
AliTehrani
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۵۱
تمووووم شد
فولاد هیچی نمیشه
ملوانی
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۰۵:۰۷
اسکوچیچ یکی از بهترین مربیان خارجی لیگ ماست به مسوولان فولاد به خاطر هوششون تبریک میگم و برای مسوولان انزلی تاسف می خورم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر