فهرست
مدیرعامل نفت : 600 میلیون بدهید، رضا نوروزی را ببرید
مدیرعامل نفت : 600 میلیون بدهید، رضا نوروزی را ببرید

مدیرعامل نفت : 600 میلیون بدهید، رضا نوروزی را ببرید

آی اسپورت - پس از درخشش نفت در لیگ برتر سیزدهم، بسیاری از بازیکنان این تیم مدنظر باشگاه های دیگر قرار گرفته اند. نفتی ها مشکل چندانی با نفس فروش ستاره های شان ندارند اما برای صدور رضایت نامه آن ها مبالغ قابل توجهی می خواهند.

مدیرعامل باشگاه فوتبال نفت تهران دقایقی پیش در گفتگو با آی اسپورت اعلام کرد:«حاضر به فروش رضا نوروزی و امین حاج محمدی هستیم اما با توجه به قراردادهای بلندمدت مان با این دو بازیکن، رضایت نامه آن ها را ارزان صادر نخواهیم کرد. ما سال گذشته از فروش یعقوب کریمی 850 میلیون تومان دریافت کردیم و با این مبلغ 4 بازیکن به تیم آوردیم که همگی تبدیل به مهره های کارآمدی شدند. برای فروش نوروزی و حاج محمدی نیز چنین برنامه ای داریم. پرسپولیسی اگر تمایلی به جذب نوروزی دارند، باید 600 میلیون برای صدور رضایتنامه به ما بپردازند».

با این تفاسیر به نظر می رسد علیرغم شرابط مالی خوب این فصل سرخپوشان، روند پیوستن نوروزی به پرسپولیسی با مشکلاتی همراه شود. او در صدر لیست مهاجمان مدنظر دایی بالاتر از کریم انصاری فرد قرار دارد اما قرارداد آزاد کریم و رضایتنامه 600 میلیون تومانی نوروزی می تواند این لیست را با تغییراتی مواجه کند. آیا علی دایی همچنان بر جذب مهاجم نفت تهران اصرار خواهد ورزید؟ 

     
آی اسپورت
2014-05-23 20:29:30
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر